WEDDING PARTY BAR S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Prăjești, Comuna Prăjești, înmatriculată la 14 februarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- WEDDING PARTY BAR S.R.L.
- CUI
- 45633894
- Nr. înmatriculare
- J2022000258049
- EUID
- ROONRC.J2022000258049
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 februarie 2022
Sediu social
- Adresă
- PRĂJEȘTI, nr. 30, str. Salcâmilor, Sat Prăjești, Comuna Prăjești, Bacău
- Localitate
- Sat Prăjești, Comuna Prăjești, Bacău
- Cod poștal
- 607639
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.02.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ANTAL GABRIEL — administrator
- BERZA RĂDUCU-ALEXANDRU — administrator
- MATIEŞ PIUS-ALEXANDRU — administrator
- RADU ANDREI-MIHAI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 167 din 231 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5630, județul Bacău, peste 28% dintre firmele clasei. Locul 10.460 din 14.204 în tot județul, și locul 5.012 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 41%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 73.233 lei | -2.706 lei | 1 | 30.962 lei | 19.824 lei | 11.138 lei |
| 2024 | 51.950 lei | 10.093 lei | — | 15.939 lei | 2.095 lei | 13.844 lei |
| 2023 | 58.275 lei | 7.352 lei | — | 3.913 lei | 162 lei | 3.751 lei |
| 2022 | 1.950 lei | -3.801 lei | — | 1.729 lei | 5.330 lei | -3.601 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 73.233 lei
- Venituri totale
- 73.233 lei
- Cheltuieli totale
- 75.164 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.931 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.706 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 30.962 lei
- Stocuri
- 15.507 lei
- Creanțe
- 9.912 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.543 lei
- Datorii
- 19.824 lei
- Capitaluri
- 11.138 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 51.950 lei
- Venituri totale
- 51.938 lei
- Cheltuieli totale
- 40.084 lei
- Profit brut
- 11.854 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.093 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 15.939 lei
- Stocuri
- 4.938 lei
- Creanțe
- 46 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.955 lei
- Datorii
- 2.095 lei
- Capitaluri
- 13.844 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 58.275 lei
- Venituri totale
- 58.275 lei
- Cheltuieli totale
- 49.488 lei
- Profit brut
- 8.787 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.352 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.913 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.912 lei
- Datorii
- 162 lei
- Capitaluri
- 3.751 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.950 lei
- Venituri totale
- 1.950 lei
- Cheltuieli totale
- 5.751 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.801 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.801 lei
- Active imobilizate
- 41 lei
- Active circulante
- 1.688 lei
- Stocuri
- 1.684 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4 lei
- Datorii
- 5.330 lei
- Capitaluri
- -3.601 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1089 · Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 3530 · Furnizarea de abur și aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului