WEASEL CONSTRUCTION CHEMICALS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Balotești, Comuna Balotești, înmatriculată la 27 februarie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- WEASEL CONSTRUCTION CHEMICALS S.R.L.
- CUI
- 37113599
- Nr. înmatriculare
- J2017002266404
- EUID
- ROONRC.J2017002266404
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 februarie 2017
Sediu social
- Adresă
- UNITĂȚII, nr. 1/2, Sat Balotești, Comuna Balotești, Ilfov
- Localitate
- Sat Balotești, Comuna Balotești, Ilfov
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 19 iun)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 18 aug)
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 01.04.2025
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PANCIU DAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 162 din 491 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4619, județul Ilfov, peste 67% dintre firmele clasei. Locul 12.303 din 40.494 în tot județul, și locul 8.352 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 26%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 584.788 lei | -411.174 lei | 2 | 470.534 lei | 1.437.264 lei | -959.738 lei |
| 2024 | 793.862 lei | -334.224 lei | 2 | 719.162 lei | 1.276.066 lei | -548.564 lei |
| 2023 | 1.182.963 lei | -260.949 lei | 4 | 867.869 lei | 1.073.812 lei | -201.927 lei |
| 2022 | 5.871.794 lei | 459.538 lei | 6 | 1.849.164 lei | 1.395.327 lei | 459.838 lei |
| 2021 | 6.416.025 lei | 947.819 lei | 4 | 1.558.267 lei | 439.359 lei | 1.121.482 lei |
| 2020 | 4.768.813 lei | 803.010 lei | 5 | 1.430.696 lei | 435.247 lei | 995.788 lei |
| 2019 | 3.302.131 lei | 779.187 lei | 5 | 969.982 lei | 169.196 lei | 803.304 lei |
| 2018 | 569.226 lei | 45.406 lei | 2 | 219.425 lei | 195.378 lei | 24.117 lei |
| 2017 | 418.553 lei | -21.539 lei | 2 | 236.918 lei | 258.257 lei | -21.339 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 584.788 lei
- Venituri totale
- 585.050 lei
- Cheltuieli totale
- 996.224 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 411.174 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 411.174 lei
- Active imobilizate
- 14.890 lei
- Active circulante
- 455.644 lei
- Stocuri
- 1.289 lei
- Creanțe
- 314.979 lei
- Casa și conturi la bănci
- 139.376 lei
- Datorii
- 1.437.264 lei
- Capitaluri
- -959.738 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 793.862 lei
- Venituri totale
- 808.302 lei
- Cheltuieli totale
- 1.142.526 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 334.224 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 334.224 lei
- Active imobilizate
- 80.726 lei
- Active circulante
- 638.436 lei
- Stocuri
- 29 lei
- Creanțe
- 297.347 lei
- Casa și conturi la bănci
- 341.060 lei
- Datorii
- 1.276.066 lei
- Capitaluri
- -548.564 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.182.963 lei
- Venituri totale
- 1.188.175 lei
- Cheltuieli totale
- 1.449.124 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 260.949 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 260.949 lei
- Active imobilizate
- 181.549 lei
- Active circulante
- 686.320 lei
- Stocuri
- 12.106 lei
- Creanțe
- 293.973 lei
- Casa și conturi la bănci
- 380.241 lei
- Datorii
- 1.073.812 lei
- Capitaluri
- -201.927 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.871.794 lei
- Venituri totale
- 5.917.278 lei
- Cheltuieli totale
- 5.358.671 lei
- Profit brut
- 558.607 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 459.538 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 418.980 lei
- Active circulante
- 1.430.184 lei
- Stocuri
- 7.508 lei
- Creanțe
- 436.503 lei
- Casa și conturi la bănci
- 986.173 lei
- Datorii
- 1.395.327 lei
- Capitaluri
- 459.838 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 6.416.025 lei
- Venituri totale
- 6.420.313 lei
- Cheltuieli totale
- 5.371.467 lei
- Profit brut
- 1.048.846 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 947.819 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 193.677 lei
- Active circulante
- 1.364.590 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 343.544 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.021.046 lei
- Datorii
- 439.359 lei
- Capitaluri
- 1.121.482 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.768.813 lei
- Venituri totale
- 4.769.121 lei
- Cheltuieli totale
- 3.922.201 lei
- Profit brut
- 846.920 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 803.010 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 238.791 lei
- Active circulante
- 1.191.905 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 171.063 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.020.842 lei
- Datorii
- 435.247 lei
- Capitaluri
- 995.788 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.302.131 lei
- Venituri totale
- 3.302.173 lei
- Cheltuieli totale
- 2.489.964 lei
- Profit brut
- 812.209 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 779.187 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 106.181 lei
- Active circulante
- 863.801 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 323.740 lei
- Casa și conturi la bănci
- 540.061 lei
- Datorii
- 169.196 lei
- Capitaluri
- 803.304 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 569.226 lei
- Venituri totale
- 569.226 lei
- Cheltuieli totale
- 518.107 lei
- Profit brut
- 51.119 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 45.406 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 219.425 lei
- Stocuri
- 612 lei
- Creanțe
- 55.691 lei
- Casa și conturi la bănci
- 163.122 lei
- Datorii
- 195.378 lei
- Capitaluri
- 24.117 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 418.553 lei
- Venituri totale
- 418.553 lei
- Cheltuieli totale
- 435.906 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 17.353 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 21.539 lei
- Active imobilizate
- 29 lei
- Active circulante
- 236.889 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 225.165 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.724 lei
- Datorii
- 258.257 lei
- Capitaluri
- -21.339 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Reactivată fiscal de ANAF
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului