WE TRUST FOOD S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Chișoda, Comuna Giroc, înmatriculată la 20 ianuarie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- WE TRUST FOOD S.R.L.
- CUI
- 47490634
- Nr. înmatriculare
- J35/235/2023
- EUID
- ROONRC.J35/235/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 ianuarie 2023
Sediu social
- Adresă
- OLTULUI, nr. 74, Sat Chișoda, Comuna Giroc, Timiș
- Localitate
- Sat Chișoda, Comuna Giroc, Timiș
- Cod poștal
- 307221
Contact
- Telefon
- 0735 451 062
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 2 mai 2023. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.01.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MUSTEȚI ANDREI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 182 din 368 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5610, județul Timiș, peste 51% dintre firmele clasei. Locul 11.154 din 31.408 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 110%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 392.097 lei | 101.524 lei | — | 129.514 lei | 7.642 lei | 122.671 lei |
| 2024 | 187.092 lei | 45.164 lei | — | 132.128 lei | 82.092 lei | 50.036 lei |
| 2023 | 46.527 lei | 4.672 lei | — | 44.088 lei | 39.216 lei | 4.872 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 392.097 lei
- Venituri totale
- 761.299 lei
- Cheltuieli totale
- 641.709 lei
- Profit brut
- 119.590 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 101.524 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 60.612 lei
- Active circulante
- 68.902 lei
- Stocuri
- 2.701 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 66.201 lei
- Datorii
- 7.642 lei
- Capitaluri
- 122.671 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 187.092 lei
- Venituri totale
- 361.205 lei
- Cheltuieli totale
- 308.023 lei
- Profit brut
- 53.182 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 45.164 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 74.964 lei
- Active circulante
- 57.164 lei
- Stocuri
- 4.930 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 52.234 lei
- Datorii
- 82.092 lei
- Capitaluri
- 50.036 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 46.527 lei
- Venituri totale
- 90.709 lei
- Cheltuieli totale
- 84.721 lei
- Profit brut
- 5.988 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.672 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 37 lei
- Active circulante
- 44.051 lei
- Stocuri
- 6.797 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 37.254 lei
- Datorii
- 39.216 lei
- Capitaluri
- 4.872 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.2)
- 1072 · Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie (CAEN Rev.2)
- 1085 · Fabricarea de mâncăruri preparate (CAEN Rev.2)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4511 · Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
- 4519 · Comerț cu alte autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4540 · Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor (CAEN Rev.2)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4729 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.2)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
Sunt afișate primele 24 din 29 activități autorizate în ordinea registrului.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului