WE GO ENTERTAINMENT S.R.L.-D.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Râmnicu Vâlcea, înmatriculată la 26 octombrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- WE GO ENTERTAINMENT S.R.L.-D.
- CUI
- 40064216
- Nr. înmatriculare
- J38/882/2018
- EUID
- ROONRC.J38/882/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 octombrie 2018
Sediu social
- Adresă
- MARIN SORESCU, nr. 12, bl. A38/3, sc. C, ap. 12, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
- Localitate
- Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
- Cod poștal
- 240509
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.10.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TĂNASE GHEORGHE-CĂTĂLIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 18 din 23 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9001, județul Vâlcea, peste 26% dintre firmele clasei. Locul 8.275 din 9.337 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 61%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15.675 lei | -4.359 lei | — | 65.107 lei | 607 lei | 64.500 lei |
| 2024 | 9.750 lei | 6.622 lei | — | 69.427 lei | 568 lei | 68.859 lei |
| 2023 | — | 0 lei | — | 71.422 lei | 599 lei | 70.823 lei |
| 2022 | 43.400 lei | 42.098 lei | — | 71.422 lei | 599 lei | 70.823 lei |
| 2020 | 10.785 lei | 10.490 lei | — | 15.268 lei | 39 lei | 15.229 lei |
| 2019 | — | 0 lei | — | — | 0 lei | 0 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 15.675 lei
- Venituri totale
- 15.675 lei
- Cheltuieli totale
- 20.034 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.359 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.359 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 65.107 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 65.107 lei
- Datorii
- 607 lei
- Capitaluri
- 64.500 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 9.750 lei
- Venituri totale
- 9.750 lei
- Cheltuieli totale
- 1.691 lei
- Profit brut
- 8.059 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.622 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 69.427 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 69.427 lei
- Datorii
- 568 lei
- Capitaluri
- 68.859 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 71.422 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 67.422 lei
- Datorii
- 599 lei
- Capitaluri
- 70.823 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 43.400 lei
- Venituri totale
- 43.400 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 43.400 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 42.098 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 71.422 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 67.422 lei
- Datorii
- 599 lei
- Capitaluri
- 70.823 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.785 lei
- Venituri totale
- 10.785 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 10.785 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.490 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 15.268 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 15.268 lei
- Datorii
- 39 lei
- Capitaluri
- 15.229 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 0 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
- 8552 · Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) (CAEN Rev.2)
- 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9002 · Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9003 · Activități de creație artistică (CAEN Rev.2)
- 9004 · Activități de gestionare a sălilor de spectacole (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Înmatriculare la registrul comerțului