WARE WARE WAISTBAGS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 5, înmatriculată la 5 mai 2015.
Identitate
- Denumire legală
- WARE WARE WAISTBAGS S.R.L.
- CUI
- 34456916
- Nr. înmatriculare
- J2015005337404
- EUID
- ROONRC.J2015005337404
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 mai 2015
Sediu social
- Adresă
- IOVIȚA, nr. 8, bl. P13, sc. 1, et. 3, ap. 12, București Sectorul 5, București
- Localitate
- București Sectorul 5, București
- Cod poștal
- 50686
Contact
- Telefon
- 0743 057 507
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 11 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 14 aug)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.05.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GRAPĂ FLORENTINA ADINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 55.488 lei | -7.744 lei | — | 93.942 lei | 5.769 lei | 88.173 lei |
| 2023 | 88.753 lei | -22.261 lei | — | 97.556 lei | 1.639 lei | 95.917 lei |
| 2022 | 135.578 lei | -131.802 lei | — | 119.537 lei | 1.359 lei | 118.178 lei |
| 2021 | 112.532 lei | 16.580 lei | 1 | 259.457 lei | 9.477 lei | 249.980 lei |
| 2020 | 150.547 lei | 46.085 lei | 1 | 238.541 lei | 5.141 lei | 233.400 lei |
| 2019 | 227.555 lei | 56.019 lei | 1 | 184.056 lei | -2.914 lei | 186.970 lei |
| 2018 | 285.794 lei | 106.331 lei | 1 | 129.671 lei | -1.280 lei | 130.951 lei |
| 2017 | 74.858 lei | 20.131 lei | — | 44.141 lei | 19.521 lei | 24.620 lei |
| 2016 | 30.768 lei | 4.085 lei | — | 15.556 lei | 11.066 lei | 4.490 lei |
| 2015 | 1.178 lei | 205 lei | — | 3.578 lei | 3.173 lei | 405 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 55.488 lei
- Venituri totale
- 55.488 lei
- Cheltuieli totale
- 62.955 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.467 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.744 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 93.942 lei
- Stocuri
- 54.856 lei
- Creanțe
- 6.307 lei
- Casa și conturi la bănci
- 32.779 lei
- Datorii
- 5.769 lei
- Capitaluri
- 88.173 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 88.753 lei
- Venituri totale
- 88.753 lei
- Cheltuieli totale
- 111.014 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 22.261 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 22.261 lei
- Active imobilizate
- -489 lei
- Active circulante
- 98.045 lei
- Stocuri
- 60.166 lei
- Creanțe
- 2.721 lei
- Casa și conturi la bănci
- 35.158 lei
- Datorii
- 1.639 lei
- Capitaluri
- 95.917 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 135.578 lei
- Venituri totale
- 135.626 lei
- Cheltuieli totale
- 263.361 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 127.735 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 131.802 lei
- Active imobilizate
- -489 lei
- Active circulante
- 120.026 lei
- Stocuri
- 63.452 lei
- Creanțe
- 15.398 lei
- Casa și conturi la bănci
- 41.176 lei
- Datorii
- 1.359 lei
- Capitaluri
- 118.178 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 10 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4615 · Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN Rev.3)
- 4616 · Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4641 · Comerț cu ridicata al produselor textile (CAEN Rev.3)
- 4642 · Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.3)
- 4644 · Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere (CAEN Rev.3)
- 4645 · Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 4648 · Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor (CAEN Rev.3)
- 4649 · Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN Rev.3)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN Rev.3)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele (CAEN Rev.3)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea (CAEN Rev.3)
- 4777 · Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor (CAEN Rev.3)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
- 7411 · Activități de design industrial și vestimentar (CAEN Rev.3)
- 7412 · Design grafic și activități de comunicare vizuală (CAEN Rev.3)
- 7413 · Activități de design de interior (CAEN Rev.3)
- 7414 · Alte activități de design specializat (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Înmatriculare la registrul comerțului