WAGNER & SÎRBU CONSULT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Roșia de Secaș, Comuna Roșia de Secaș, înmatriculată la 3 martie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- WAGNER & SÎRBU CONSULT S.R.L.
- CUI
- 43843270
- Nr. înmatriculare
- J1/374/2021
- EUID
- ROONRC.J1/374/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 martie 2021
Sediu social
- Adresă
- PRINCIPALĂ, nr. 403, Sat Roșia de Secaș, Comuna Roșia de Secaș, Alba
- Localitate
- Sat Roșia de Secaș, Comuna Roșia de Secaș, Alba
- Cod poștal
- 517640
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 03.03.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SÎRBU ANDREI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 105 din 125 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7022, județul Alba, peste 17% dintre firmele clasei. Locul 9.352 din 10.678 în tot județul.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15.000 lei | -143.280 lei | — | 903.364 lei | 2.528.161 lei | -1.624.797 lei |
| 2024 | — | -413.454 lei | — | 839.103 lei | 2.320.620 lei | -1.481.517 lei |
| 2023 | — | -873.212 lei | — | 689.037 lei | 1.757.100 lei | -1.068.063 lei |
| 2022 | — | 10.076 lei | — | 847.672 lei | 842.524 lei | 5.148 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 15.000 lei
- Venituri totale
- 288.107 lei
- Cheltuieli totale
- 431.387 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 143.280 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 143.280 lei
- Active imobilizate
- 2.452 lei
- Active circulante
- 900.912 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 690.839 lei
- Casa și conturi la bănci
- 210.073 lei
- Datorii
- 2.528.161 lei
- Capitaluri
- -1.624.797 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 413.454 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 413.454 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 413.454 lei
- Active imobilizate
- 310.062 lei
- Active circulante
- 529.041 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 524.730 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.311 lei
- Datorii
- 2.320.620 lei
- Capitaluri
- -1.481.517 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 873.212 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 873.212 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 873.212 lei
- Active imobilizate
- 341.875 lei
- Active circulante
- 347.162 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 310.010 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.152 lei
- Datorii
- 1.757.100 lei
- Capitaluri
- -1.068.063 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 56.046 lei
- Cheltuieli totale
- 44.289 lei
- Profit brut
- 11.757 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.076 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 373.689 lei
- Active circulante
- 473.983 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 450.057 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.926 lei
- Datorii
- 842.524 lei
- Capitaluri
- 5.148 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
Nicio activitate autorizată în instantaneul curent.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Înmatriculare la registrul comerțului