VSR RESIDENCE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Constanța, înmatriculată la 16 octombrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- VSR RESIDENCE S.R.L.
- CUI
- 48951850
- Nr. înmatriculare
- J2023003436131
- EUID
- ROONRC.J2023003436131
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 octombrie 2023
Sediu social
- Adresă
- SG. NICOLAE GRINDEANU, nr. 1, et. P, CAM.5, SPATIUL NR.111, Municipiul Constanța, Constanța
- Localitate
- Municipiul Constanța, Constanța
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 mai)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 16.10.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- VLĂDILĂ ȘTEFAN-ROBERT — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1 din 1 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4213, județul Constanța. Locul 25.391 din 26.023 în tot județul, și locul 3.318 după numărul de salariați.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | -210.201 lei | 5 | 5.789 lei | 311.578 lei | -305.789 lei |
| 2024 | 0 lei | -82.830 lei | 1 | 2.481 lei | 98.069 lei | -95.588 lei |
| 2023 | 0 lei | -12.958 lei | 1 | 1.088 lei | 14.917 lei | -12.758 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 210.201 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 210.201 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 210.201 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 5.789 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 5.277 lei
- Casa și conturi la bănci
- 512 lei
- Datorii
- 311.578 lei
- Capitaluri
- -305.789 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 82.830 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 82.830 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 82.830 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 2.481 lei
- Stocuri
- 1.103 lei
- Creanțe
- 253 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.125 lei
- Datorii
- 98.069 lei
- Capitaluri
- -95.588 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 12.958 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 12.958 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.958 lei
- Active imobilizate
- 458 lei
- Active circulante
- 630 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 630 lei
- Datorii
- 14.917 lei
- Capitaluri
- -12.758 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4211 · Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.3)
- 4299 · Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.3)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4341 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.3)
- 4342 · Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri (CAEN Rev.3)
- 4350 · Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil (CAEN Rev.3)
- 4391 · Activități de zidărie (CAEN Rev.3)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6812 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.3)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.3)
- 9130 · Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Înregistrare în scopuri de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului