Sari la conținut
Vineri, 4 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 31 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

VSC VIC FAN S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Pata, Comuna Apahida, înmatriculată la 6 iunie 2022.

Identitate

Denumire legală
VSC VIC FAN S.R.L.
CUI
46246101
Nr. înmatriculare
J12/3319/2022
EUID
ROONRC.J12/3319/2022
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
6 iunie 2022

Sediu social

Adresă
GEORGE COȘBUC, nr. 79, Sat Pata, Comuna Apahida, Cluj
Localitate
Sat Pata, Comuna Apahida, Cluj
Cod poștal
407041

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu
Inactiv fiscal
nu (reactivat la 7 oct)
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 06.06.2022
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • CSABAI STEFAN — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
292 mii lei02023: 292 mii lei2024: 269 mii lei2025: 248 mii lei202320242025
Rezultat net
45 mii lei0-41 mii lei2023: 45 mii lei2024: 26 mii lei2025: -41 mii lei202320242025

Poziție în sector

Locul 490 din 746 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Cluj, peste 34% dintre firmele clasei. Locul 19.649 din 42.640 în tot județul, și locul 13.075 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 8%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025247.835 lei-41.293 lei1117.897 lei69.495 lei48.402 lei
2024269.377 lei25.794 lei104.842 lei15.147 lei89.695 lei
2023292.364 lei44.670 lei88.698 lei24.797 lei63.901 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
247.835 lei
Venituri totale
253.841 lei
Cheltuieli totale
293.826 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
39.985 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
41.293 lei
Active imobilizate
Active circulante
117.897 lei
Stocuri
25.911 lei
Creanțe
23.969 lei
Casa și conturi la bănci
68.017 lei
Datorii
69.495 lei
Capitaluri
48.402 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
269.377 lei
Venituri totale
269.377 lei
Cheltuieli totale
238.505 lei
Profit brut
30.872 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
25.794 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
104.842 lei
Stocuri
59.990 lei
Creanțe
2.159 lei
Casa și conturi la bănci
42.693 lei
Datorii
15.147 lei
Capitaluri
89.695 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
292.364 lei
Venituri totale
292.364 lei
Cheltuieli totale
241.152 lei
Profit brut
51.212 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
44.670 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
88.698 lei
Stocuri
47.273 lei
Creanțe
1.502 lei
Casa și conturi la bănci
39.923 lei
Datorii
24.797 lei
Capitaluri
63.901 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
    • Reactivată fiscal de ANAF
    • Declarată inactivă fiscal de ANAF
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑