VOLTALIA ROMANIA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 6 iunie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- VOLTALIA ROMANIA S.R.L.
- CUI
- 46245165
- Nr. înmatriculare
- J2022010571408
- EUID
- ROONRC.J2022010571408
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 iunie 2022
Sediu social
- Adresă
- DR. IACOB FELIX, nr. 63-69, et. 12, Cladirea Premium Plaza, Camera 1, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- mandat administratori expirat (cod 2065, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 30 sept)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 7 apr)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 06.06.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GUSTAVO MANUEL FERREIRA FERNADES — administrator
- SYLVINE MADELEINE MUGUETTE BOUAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 392 din 3.436 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7112, municipiul București, peste 89% dintre firmele clasei. Locul 14.640 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 36%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.078.407 lei | -6.291.879 lei | — | 8.931.205 lei | 19.404.792 lei | -10.593.975 lei |
| 2024 | 4.777.197 lei | -1.601.224 lei | 6 | 6.257.439 lei | 10.410.582 lei | -4.302.096 lei |
| 2023 | 1.985 lei | -2.464.025 lei | — | 837.877 lei | 3.346.001 lei | -2.700.872 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.078.407 lei
- Venituri totale
- 3.258.881 lei
- Cheltuieli totale
- 9.550.760 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.291.879 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.291.879 lei
- Active imobilizate
- 37.326 lei
- Active circulante
- 8.893.879 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 8.335.539 lei
- Casa și conturi la bănci
- 558.340 lei
- Datorii
- 19.404.792 lei
- Capitaluri
- -10.593.975 lei
- Capital subscris vărsat
- 1 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.777.197 lei
- Venituri totale
- 4.795.840 lei
- Cheltuieli totale
- 6.397.064 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.601.224 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.601.224 lei
- Active imobilizate
- 82.542 lei
- Active circulante
- 6.174.897 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.950.616 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.224.281 lei
- Datorii
- 10.410.582 lei
- Capitaluri
- -4.302.096 lei
- Capital subscris vărsat
- 1 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.985 lei
- Venituri totale
- 169.120 lei
- Cheltuieli totale
- 2.633.145 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.464.025 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.464.025 lei
- Active imobilizate
- 179.045 lei
- Active circulante
- 658.832 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 196.928 lei
- Casa și conturi la bănci
- 461.904 lei
- Datorii
- 3.346.001 lei
- Capitaluri
- -2.700.872 lei
- Capital subscris vărsat
- 1 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 3314 · Repararea echipamentelor electrice (CAEN Rev.2)
- 3511 · Producția de energie electrică (CAEN Rev.2)
- 3512 · Transportul energiei electrice (CAEN Rev.2)
- 3513 · Distribuția energiei electrice (CAEN Rev.2)
- 3514 · Comercializarea energiei electrice (CAEN Rev.2)
- 4222 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4669 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- sediu expirat (8 iul → prezent)
- mandat administratori expirat (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: mandat administratori expirat
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Reactivată fiscal de ANAF
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Înmatriculare la registrul comerțului