VLG PROTEHNIC S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 19 martie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- VLG PROTEHNIC S.R.L.
- CUI
- 40806943
- Nr. înmatriculare
- J12/1192/2019
- EUID
- ROONRC.J12/1192/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 martie 2019
Sediu social
- Adresă
- SPICULUI, nr. 12, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 400247
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 19.03.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VĂTĂMĂNESCU GIGEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 151 din 208 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7490, județul Cluj, peste 28% dintre firmele clasei. Locul 33.277 din 42.640 în tot județul, și locul 13.075 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 8%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 52.230 lei | 24.297 lei | 1 | 28.494 lei | 3.957 lei | 24.537 lei |
| 2024 | 48.320 lei | 16.901 lei | 1 | 24.410 lei | 1.561 lei | 22.849 lei |
| 2023 | 50.600 lei | 26.884 lei | 1 | 31.243 lei | 4.105 lei | 27.138 lei |
| 2022 | 42.190 lei | 26.079 lei | 1 | 35.901 lei | 1.935 lei | 33.966 lei |
| 2021 | 41.785 lei | 32.687 lei | 1 | 39.649 lei | 341 lei | 39.308 lei |
| 2020 | 14.140 lei | 7.639 lei | 1 | 6.767 lei | 146 lei | 6.621 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 52.230 lei
- Venituri totale
- 52.230 lei
- Cheltuieli totale
- 22.194 lei
- Profit brut
- 30.036 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 24.297 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 28.494 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.620 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.874 lei
- Datorii
- 3.957 lei
- Capitaluri
- 24.537 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 48.320 lei
- Venituri totale
- 48.320 lei
- Cheltuieli totale
- 27.833 lei
- Profit brut
- 20.487 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.901 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 24.410 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.570 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.840 lei
- Datorii
- 1.561 lei
- Capitaluri
- 22.849 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 50.600 lei
- Venituri totale
- 50.600 lei
- Cheltuieli totale
- 18.080 lei
- Profit brut
- 32.520 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.884 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 31.243 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 8.096 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.147 lei
- Datorii
- 4.105 lei
- Capitaluri
- 27.138 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 42.190 lei
- Venituri totale
- 42.190 lei
- Cheltuieli totale
- 14.832 lei
- Profit brut
- 27.358 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.079 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 35.901 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 710 lei
- Casa și conturi la bănci
- 35.191 lei
- Datorii
- 1.935 lei
- Capitaluri
- 33.966 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 41.785 lei
- Venituri totale
- 41.785 lei
- Cheltuieli totale
- 7.844 lei
- Profit brut
- 33.941 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 32.687 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 39.649 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.460 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.189 lei
- Datorii
- 341 lei
- Capitaluri
- 39.308 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 14.140 lei
- Venituri totale
- 14.140 lei
- Cheltuieli totale
- 6.093 lei
- Profit brut
- 8.047 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.639 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.767 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 150 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.617 lei
- Datorii
- 146 lei
- Capitaluri
- 6.621 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Înmatriculare la registrul comerțului