Sari la conținut
Vineri, 4 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 31 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

VLAD EPOXI FLOOR S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Runcu, Comuna Runcu, înmatriculată la 5 octombrie 2020.

Identitate

Denumire legală
VLAD EPOXI FLOOR S.R.L.
CUI
43137940
Nr. înmatriculare
J2020001019155
EUID
ROONRC.J2020001019155
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
5 octombrie 2020

Sediu social

Adresă
Cătănești, nr. 6, Sat Runcu, Comuna Runcu, Dâmbovița
Localitate
Sat Runcu, Comuna Runcu, Dâmbovița
Cod poștal
137400

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 1 dec)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 05.10.2020
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • GRIGORESCU ILIE VLAD — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
810 mii lei02020: 56 mii lei2021: 280 mii lei2022: 277 mii lei2023: 323 mii lei2024: 810 mii lei2025: 356 mii lei202020212022202320242025
Rezultat net
501 mii lei0-48 mii lei2020: 28 mii lei2021: 124 mii lei2022: 63 mii lei2023: 131 mii lei2024: 501 mii lei2025: -48 mii lei202020212022202320242025

Poziție în sector

Locul 3 din 5 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4335, județul Dâmbovița. Locul 4.137 din 10.727 în tot județul, și locul 3.870 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 56%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025355.758 lei-47.955 lei1138.824 lei5.758 lei135.573 lei
2024810.429 lei500.803 lei3724.432 lei91.963 lei632.469 lei
2023323.176 lei131.356 lei2222.347 lei90.681 lei131.666 lei
2022277.221 lei63.441 lei2224.676 lei8.366 lei216.310 lei
2021280.090 lei124.412 lei2169.880 lei17.011 lei152.869 lei
202055.549 lei28.257 lei235.187 lei6.730 lei28.457 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
355.758 lei
Venituri totale
358.118 lei
Cheltuieli totale
399.401 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
41.283 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
47.955 lei
Active imobilizate
68.882 lei
Active circulante
69.942 lei
Stocuri
Creanțe
4.220 lei
Casa și conturi la bănci
65.722 lei
Datorii
5.758 lei
Capitaluri
135.573 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
810.429 lei
Venituri totale
810.429 lei
Cheltuieli totale
292.143 lei
Profit brut
518.286 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
500.803 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
29.418 lei
Active circulante
695.014 lei
Stocuri
11.681 lei
Creanțe
159.441 lei
Casa și conturi la bănci
523.892 lei
Datorii
91.963 lei
Capitaluri
632.469 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
3

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
323.176 lei
Venituri totale
323.176 lei
Cheltuieli totale
188.751 lei
Profit brut
134.425 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
131.356 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
222.347 lei
Stocuri
1.475 lei
Creanțe
159.095 lei
Casa și conturi la bănci
61.777 lei
Datorii
90.681 lei
Capitaluri
131.666 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
    • Înregistrare în scopuri de TVA
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑