VLAD AGROLUC S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Croitori, Comuna Uliești, înmatriculată la 24 noiembrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- VLAD AGROLUC S.R.L.
- CUI
- 43374114
- Nr. înmatriculare
- J2020001236156
- EUID
- ROONRC.J2020001236156
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 24 noiembrie 2020
Sediu social
- Adresă
- Neajlovului, nr. 113, Sat Croitori, Comuna Uliești, Dâmbovița
- Localitate
- Sat Croitori, Comuna Uliești, Dâmbovița
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 24.11.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DUMITRU MARIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 6 din 9 după cifra de afaceri în clasa CAEN 0150, județul Dâmbovița. Locul 3.683 din 10.727 în tot județul, și locul 3.870 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 13%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 417.139 lei | -51.342 lei | 1 | 839.404 lei | 591.295 lei | 248.109 lei |
| 2024 | 369.069 lei | 72.802 lei | 1 | 768.117 lei | 446.644 lei | 321.473 lei |
| 2023 | 624.489 lei | 29.390 lei | 1 | 466.378 lei | 201.402 lei | 264.976 lei |
| 2022 | 345.078 lei | 133.683 lei | 1 | 707.175 lei | 375.400 lei | 333.412 lei |
| 2021 | 410.493 lei | 199.903 lei | 1 | 348.465 lei | 149.755 lei | 199.729 lei |
| 2020 | — | -274 lei | 1 | 250 lei | 424 lei | -174 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 417.139 lei
- Venituri totale
- 692.582 lei
- Cheltuieli totale
- 733.146 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 40.564 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 51.342 lei
- Active imobilizate
- 168.458 lei
- Active circulante
- 670.946 lei
- Stocuri
- 413.072 lei
- Creanțe
- 36.204 lei
- Casa și conturi la bănci
- 221.670 lei
- Datorii
- 591.295 lei
- Capitaluri
- 248.109 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 369.069 lei
- Venituri totale
- 772.400 lei
- Cheltuieli totale
- 692.940 lei
- Profit brut
- 79.460 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 72.802 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 246.592 lei
- Active circulante
- 521.525 lei
- Stocuri
- 308.450 lei
- Creanțe
- 25.893 lei
- Casa și conturi la bănci
- 187.182 lei
- Datorii
- 446.644 lei
- Capitaluri
- 321.473 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 624.489 lei
- Venituri totale
- 607.017 lei
- Cheltuieli totale
- 572.106 lei
- Profit brut
- 34.911 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 29.390 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 127.323 lei
- Active circulante
- 339.055 lei
- Stocuri
- 193.257 lei
- Creanțe
- 18.109 lei
- Casa și conturi la bănci
- 127.689 lei
- Datorii
- 201.402 lei
- Capitaluri
- 264.976 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 345.078 lei
- Venituri totale
- 649.097 lei
- Cheltuieli totale
- 512.073 lei
- Profit brut
- 137.024 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 133.683 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 160.605 lei
- Active circulante
- 546.570 lei
- Stocuri
- 424.508 lei
- Creanțe
- 32.605 lei
- Casa și conturi la bănci
- 89.457 lei
- Datorii
- 375.400 lei
- Capitaluri
- 333.412 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 410.493 lei
- Venituri totale
- 550.239 lei
- Cheltuieli totale
- 346.213 lei
- Profit brut
- 204.026 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 199.903 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 140.628 lei
- Active circulante
- 207.837 lei
- Stocuri
- 93.100 lei
- Creanțe
- 18.171 lei
- Casa și conturi la bănci
- 96.566 lei
- Datorii
- 149.755 lei
- Capitaluri
- 199.729 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 274 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 274 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 274 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 250 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 250 lei
- Datorii
- 424 lei
- Capitaluri
- -174 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 0111 · Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase (CAEN Rev.3)
- 0113 · Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor (CAEN Rev.3)
- 0119 · Cultivarea altor plante din culturi nepermanente (CAEN Rev.3)
- 0124 · Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase (CAEN Rev.3)
- 0125 · Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor (CAEN Rev.3)
- 0128 · Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic (CAEN Rev.3)
- 0141 · Creșterea bovinelor de lapte (CAEN Rev.3)
- 0142 · Creșterea altor bovine (CAEN Rev.3)
- 0145 · Creșterea ovinelor și caprinelor (CAEN Rev.3)
- 0146 · Creșterea porcinelor (CAEN Rev.3)
- 0147 · Creșterea păsărilor (CAEN Rev.3)
- 0150 · Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor) (CAEN Rev.3)
- 0161 · Activități auxiliare pentru producția vegetală (CAEN Rev.3)
- 0162 · Activități auxiliare pentru creșterea animalelor (CAEN Rev.3)
- 0163 · Activități după recoltare și pregătirea semințelor (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4621 · Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat (CAEN Rev.3)
- 4622 · Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor (CAEN Rev.3)
- 4623 · Comerț cu ridicata al animalelor vii (CAEN Rev.3)
- 4631 · Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor (CAEN Rev.3)
- 4633 · Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile (CAEN Rev.3)
- 4661 · Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete (CAEN Rev.3)
- 4722 · Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne (CAEN Rev.3)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5226 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.3)
- 7731 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului