VIVANTIS CLINIC S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Iași, înmatriculată la 28 august 2024.
Identitate
- Denumire legală
- VIVANTIS CLINIC S.R.L.
- CUI
- 50490448
- Nr. înmatriculare
- J2024018647008
- EUID
- ROONRC.J2024018647008
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 august 2024
Sediu social
- Adresă
- Stejar, nr. 13C, bl. I3, sc. 2B, ap. 4, parter, camera 1, Municipiul Iași, Iași
- Localitate
- Municipiul Iași, Iași
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 17 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 11.03.2026
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- ANDRIEȘ EDUARD — administrator
- ANDRIEȘ IOANA-ALEXANDRA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 22 din 24 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4725, județul Iași, peste 13% dintre firmele clasei. Locul 22.441 din 25.162 în tot județul, și locul 17.650 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 76%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9.910 lei | 1.524 lei | 0 | 3.380 lei | 1.616 lei | 1.764 lei |
| 2024 | 40.790 lei | 16.748 lei | 0 | 19.828 lei | 3.270 lei | 16.948 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 9.910 lei
- Venituri totale
- 9.999 lei
- Cheltuieli totale
- 8.207 lei
- Profit brut
- 1.792 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.524 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 210 lei
- Active circulante
- 3.170 lei
- Stocuri
- 2.063 lei
- Creanțe
- 269 lei
- Casa și conturi la bănci
- 838 lei
- Datorii
- 1.616 lei
- Capitaluri
- 1.764 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 40.790 lei
- Venituri totale
- 40.790 lei
- Cheltuieli totale
- 21.072 lei
- Profit brut
- 19.718 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.748 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 910 lei
- Active circulante
- 18.918 lei
- Stocuri
- 6.347 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.571 lei
- Datorii
- 3.270 lei
- Capitaluri
- 16.948 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului