VIVA CARE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 11 mai 2021.
Identitate
- Denumire legală
- VIVA CARE S.R.L.
- CUI
- 44247712
- Nr. înmatriculare
- J40/8291/2021
- EUID
- ROONRC.J40/8291/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 mai 2021
Sediu social
- Adresă
- PĂSĂRANI, nr. 4, CAMERA 1, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
- Cod poștal
- 23045
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.05.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- OLARU MIHAELA OANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 609 din 4.307 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4791, municipiul București, peste 86% dintre firmele clasei. Locul 27.505 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 420%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.141.875 lei | 142.600 lei | 1 | 918.999 lei | 777.718 lei | 142.720 lei |
| 2024 | 219.651 lei | 40.004 lei | 1 | 304.067 lei | 283.755 lei | 20.631 lei |
| 2023 | 11.017 lei | -9.054 lei | 1 | 25.207 lei | 44.581 lei | -19.374 lei |
| 2022 | 36.242 lei | -4.983 lei | — | 18.215 lei | 28.535 lei | -10.320 lei |
| 2021 | 843 lei | -5.437 lei | — | 22.271 lei | 27.608 lei | -5.337 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.141.875 lei
- Venituri totale
- 1.144.456 lei
- Cheltuieli totale
- 965.484 lei
- Profit brut
- 178.972 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 142.600 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.405 lei
- Active circulante
- 908.594 lei
- Stocuri
- 175.170 lei
- Creanțe
- 640.389 lei
- Casa și conturi la bănci
- 93.035 lei
- Datorii
- 777.718 lei
- Capitaluri
- 142.720 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 219.651 lei
- Venituri totale
- 219.886 lei
- Cheltuieli totale
- 172.504 lei
- Profit brut
- 47.382 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 40.004 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 108 lei
- Active circulante
- 303.959 lei
- Stocuri
- 128.469 lei
- Creanțe
- 147.037 lei
- Casa și conturi la bănci
- 28.453 lei
- Datorii
- 283.755 lei
- Capitaluri
- 20.631 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 11.017 lei
- Venituri totale
- 11.021 lei
- Cheltuieli totale
- 20.075 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.054 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.054 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 25.207 lei
- Stocuri
- 2.285 lei
- Creanțe
- 3.724 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.198 lei
- Datorii
- 44.581 lei
- Capitaluri
- -19.374 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 36.242 lei
- Venituri totale
- 36.248 lei
- Cheltuieli totale
- 40.143 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.895 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.983 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 18.215 lei
- Stocuri
- 2.986 lei
- Creanțe
- 1.031 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.198 lei
- Datorii
- 28.535 lei
- Capitaluri
- -10.320 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 843 lei
- Venituri totale
- 843 lei
- Cheltuieli totale
- 6.255 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.412 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.437 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 22.271 lei
- Stocuri
- 20.430 lei
- Creanțe
- 1.658 lei
- Casa și conturi la bănci
- 183 lei
- Datorii
- 27.608 lei
- Capitaluri
- -5.337 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4645 · Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.2)
- 4646 · Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului