Sari la conținut
Marți, 1 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

VITRAJ ATELIER DECO S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Piatra Neamț, înmatriculată la 2 decembrie 2021.

Identitate

Denumire legală
VITRAJ ATELIER DECO S.R.L.
CUI
45296276
Nr. înmatriculare
J27/1448/2021
EUID
ROONRC.J27/1448/2021
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
2 decembrie 2021

Sediu social

Adresă
Aurorei, nr. 20, bl. A5, sc. B, et. 3, ap. 32, Municipiul Piatra Neamț, Neamț
Localitate
Municipiul Piatra Neamț, Neamț

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu
Inactiv fiscal
nu (reactivat la 19 mar)
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 02.12.2021
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • CĂMĂRUŢ NICOLETA-LAURA — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
190 mii lei02024: 62 mii lei2025: 190 mii lei20242025
Rezultat net
82 mii lei02024: 55 mii lei2025: 82 mii lei20242025

Poziție în sector

Locul 10 din 18 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1392, județul Neamț, peste 50% dintre firmele clasei. Locul 5.811 din 10.171 în tot județul, și locul 3.990 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 207%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025189.857 lei81.603 lei1112.436 lei36.111 lei136.325 lei
202461.743 lei54.522 lei62.025 lei7.303 lei54.722 lei
Toți indicatorii

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
189.857 lei
Venituri totale
189.862 lei
Cheltuieli totale
92.715 lei
Profit brut
97.147 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
81.603 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
112.436 lei
Stocuri
58.961 lei
Creanțe
11.946 lei
Casa și conturi la bănci
41.529 lei
Datorii
36.111 lei
Capitaluri
136.325 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
61.743 lei
Venituri totale
61.743 lei
Cheltuieli totale
-198 lei
Profit brut
61.941 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
54.522 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
62.025 lei
Stocuri
14.605 lei
Creanțe
2.755 lei
Casa și conturi la bănci
44.665 lei
Datorii
7.303 lei
Capitaluri
54.722 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

Activități autorizate (CAEN)

  • 1392 · Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp) (CAEN Rev.2)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2026

    • Reactivată fiscal de ANAF
  2. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  3. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  4. 2022

    • Declarată inactivă fiscal de ANAF
  5. 2021

    • Înmatriculare la registrul comerțului