VISION VESA COMPANY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Brazii, Comuna Rădulești, înmatriculată la 31 mai 2022.
Identitate
- Denumire legală
- VISION VESA COMPANY S.R.L.
- CUI
- 46224847
- Nr. înmatriculare
- J21/358/2022
- EUID
- ROONRC.J21/358/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 31 mai 2022
Sediu social
- Adresă
- BUCUREȘTI, nr. 21, cam 2, Sat Brazii, Comuna Rădulești, Ialomița
- Localitate
- Sat Brazii, Comuna Rădulești, Ialomița
- Cod poștal
- 927055
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 31.05.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CIUTACU ELENA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1 din 8 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4333, județul Ialomița. Locul 1.748 din 5.009 în tot județul, și locul 1.387 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 1%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 512.700 lei | -43.752 lei | 2 | 60.208 lei | 630.678 lei | -582.970 lei |
| 2024 | 506.769 lei | -253.237 lei | 2 | 27.686 lei | 554.404 lei | -539.218 lei |
| 2023 | 612.601 lei | -279.410 lei | 3 | 19.226 lei | 292.707 lei | -285.981 lei |
| 2022 | 99.089 lei | -6.771 lei | 2 | 26.805 lei | 33.376 lei | -6.571 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 512.700 lei
- Venituri totale
- 512.700 lei
- Cheltuieli totale
- 556.452 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 43.752 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 43.752 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 60.208 lei
- Stocuri
- 3.854 lei
- Creanțe
- 33.702 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.652 lei
- Datorii
- 630.678 lei
- Capitaluri
- -582.970 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 506.769 lei
- Venituri totale
- 506.769 lei
- Cheltuieli totale
- 751.974 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 245.205 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 253.237 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 27.686 lei
- Stocuri
- 2.713 lei
- Creanțe
- 10.540 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.433 lei
- Datorii
- 554.404 lei
- Capitaluri
- -539.218 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 612.601 lei
- Venituri totale
- 612.601 lei
- Cheltuieli totale
- 887.109 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 274.508 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 279.410 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.226 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 22.178 lei
- Casa și conturi la bănci
- -2.952 lei
- Datorii
- 292.707 lei
- Capitaluri
- -285.981 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului