VIRIDISMERIDIANAM-TR S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Turnu Măgurele, înmatriculată la 28 aprilie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- VIRIDISMERIDIANAM-TR S.R.L.
- CUI
- 37473024
- Nr. înmatriculare
- J34/242/2017
- EUID
- ROONRC.J34/242/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 aprilie 2017
Sediu social
- Adresă
- CUZA VODĂ, nr. 2, Municipiul Turnu Măgurele, Teleorman
- Localitate
- Municipiul Turnu Măgurele, Teleorman
- Cod poștal
- 145200
Contact
- Telefon
- 0770 783 574
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 15 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.04.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VASILE PICU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 4 din 7 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1107, județul Teleorman. Locul 4.482 din 6.102 în tot județul, și locul 2.233 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 19%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 85.071 lei | 34.746 lei | 1 | 23.117 lei | 7.937 lei | 15.180 lei |
| 2024 | 71.192 lei | -19.806 lei | 1 | 17.222 lei | 36.788 lei | -19.566 lei |
| 2023 | 74.088 lei | 23.412 lei | 1 | 38.457 lei | 5.587 lei | 32.870 lei |
| 2022 | 77.334 lei | 10.637 lei | 1 | 24.553 lei | 15.094 lei | 9.459 lei |
| 2021 | — | -1.378 lei | 1 | 175 lei | 1.353 lei | -1.178 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 85.071 lei
- Venituri totale
- 87.009 lei
- Cheltuieli totale
- 46.678 lei
- Profit brut
- 40.331 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 34.746 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 23.117 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 16.971 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.146 lei
- Datorii
- 7.937 lei
- Capitaluri
- 15.180 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 71.192 lei
- Venituri totale
- 75.704 lei
- Cheltuieli totale
- 94.799 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 19.095 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 19.806 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 17.222 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 9.261 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.961 lei
- Datorii
- 36.788 lei
- Capitaluri
- -19.566 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 74.088 lei
- Venituri totale
- 96.589 lei
- Cheltuieli totale
- 72.525 lei
- Profit brut
- 24.064 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 23.412 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 38.457 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 14.047 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.410 lei
- Datorii
- 5.587 lei
- Capitaluri
- 32.870 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2017
- Înmatriculare la registrul comerțului