VIRADRY ART DESIGN S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Pitești, înmatriculată la 7 decembrie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- VIRADRY ART DESIGN S.R.L.
- CUI
- 38573021
- Nr. înmatriculare
- J2017002797032
- EUID
- ROONRC.J2017002797032
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 decembrie 2017
Sediu social
- Adresă
- NEGRU VODĂ, nr. 48, bl. B1, sc. A, et. 5, ap. 17, Municipiul Pitești, Argeș
- Localitate
- Municipiul Pitești, Argeș
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 07.12.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GAIŢĂ VIRGIL ADRIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 37 din 235 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7311, județul Argeș, peste 85% dintre firmele clasei. Locul 6.218 din 20.151 în tot județul, și locul 3.960 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 107%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 536.399 lei | 7.093 lei | 3 | 463.412 lei | 293.415 lei | 203.497 lei |
| 2024 | 259.173 lei | 2.927 lei | 2 | 386.650 lei | 227.246 lei | 196.404 lei |
| 2023 | 400.265 lei | 9.954 lei | 3 | 413.087 lei | 219.610 lei | 193.477 lei |
| 2022 | 490.662 lei | 22.377 lei | 4 | 351.755 lei | 220.211 lei | 183.523 lei |
| 2021 | 361.154 lei | 38.150 lei | 4 | 371.156 lei | 209.756 lei | 161.400 lei |
| 2020 | 180.396 lei | 5.771 lei | 4 | 345.951 lei | 222.701 lei | 123.250 lei |
| 2019 | 425.913 lei | 111.864 lei | 2 | 295.359 lei | 177.880 lei | 117.479 lei |
| 2018 | 244.609 lei | 4.186 lei | 2 | 164.045 lei | 158.430 lei | 5.615 lei |
| 2017 | 6.274 lei | 1.229 lei | — | 47.117 lei | 45.688 lei | 1.429 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 536.399 lei
- Venituri totale
- 581.300 lei
- Cheltuieli totale
- 561.322 lei
- Profit brut
- 19.978 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.093 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 147.737 lei
- Active circulante
- 315.675 lei
- Stocuri
- 124.495 lei
- Creanțe
- 151.100 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40.080 lei
- Datorii
- 293.415 lei
- Capitaluri
- 203.497 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 259.173 lei
- Venituri totale
- 264.827 lei
- Cheltuieli totale
- 259.593 lei
- Profit brut
- 5.234 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.927 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 162.674 lei
- Active circulante
- 223.976 lei
- Stocuri
- 102.600 lei
- Creanțe
- 86.074 lei
- Casa și conturi la bănci
- 35.302 lei
- Datorii
- 227.246 lei
- Capitaluri
- 196.404 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 400.265 lei
- Venituri totale
- 404.639 lei
- Cheltuieli totale
- 390.681 lei
- Profit brut
- 13.958 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.954 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 145.961 lei
- Active circulante
- 267.126 lei
- Stocuri
- 90.365 lei
- Creanțe
- 156.412 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.349 lei
- Datorii
- 219.610 lei
- Capitaluri
- 193.477 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 490.662 lei
- Venituri totale
- 465.077 lei
- Cheltuieli totale
- 438.529 lei
- Profit brut
- 26.548 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.377 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 156.746 lei
- Active circulante
- 195.009 lei
- Stocuri
- 54.626 lei
- Creanțe
- 46.113 lei
- Casa și conturi la bănci
- 94.270 lei
- Datorii
- 220.211 lei
- Capitaluri
- 183.523 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 361.154 lei
- Venituri totale
- 381.005 lei
- Cheltuieli totale
- 339.496 lei
- Profit brut
- 41.509 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 38.150 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 216.821 lei
- Active circulante
- 154.335 lei
- Stocuri
- 58.824 lei
- Creanțe
- 74.417 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.094 lei
- Datorii
- 209.756 lei
- Capitaluri
- 161.400 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 180.396 lei
- Venituri totale
- 348.941 lei
- Cheltuieli totale
- 341.703 lei
- Profit brut
- 7.238 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.771 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 183.649 lei
- Active circulante
- 162.302 lei
- Stocuri
- 98.884 lei
- Creanțe
- 47.058 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.360 lei
- Datorii
- 222.701 lei
- Capitaluri
- 123.250 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 425.913 lei
- Venituri totale
- 405.463 lei
- Cheltuieli totale
- 288.715 lei
- Profit brut
- 116.748 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 111.864 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 79.742 lei
- Active circulante
- 215.617 lei
- Stocuri
- 57.260 lei
- Creanțe
- 29.337 lei
- Casa și conturi la bănci
- 129.020 lei
- Datorii
- 177.880 lei
- Capitaluri
- 117.479 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 244.609 lei
- Venituri totale
- 268.002 lei
- Cheltuieli totale
- 261.460 lei
- Profit brut
- 6.542 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.186 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 51.688 lei
- Active circulante
- 112.357 lei
- Stocuri
- 63.289 lei
- Creanțe
- 43.471 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.597 lei
- Datorii
- 158.430 lei
- Capitaluri
- 5.615 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 6.274 lei
- Venituri totale
- 6.274 lei
- Cheltuieli totale
- 4.857 lei
- Profit brut
- 1.417 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.229 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 29.099 lei
- Active circulante
- 18.018 lei
- Stocuri
- 11.237 lei
- Creanțe
- 6.180 lei
- Casa și conturi la bănci
- 601 lei
- Datorii
- 45.688 lei
- Capitaluri
- 1.429 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- 572 de cumpărături directe, de la 128 de autorități contractante (2021–2026) · valoare însumată de cel mult 1,5 mil. lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- Serviciul Public de Exploatare a Patrimoniului Municipiului Pitesti63 de atribuiri · cel mult 199 mii lei
- Municipiul Galati12 atribuiri · cel mult 187 mii lei
- Municipiul Tulcea9 atribuiri · cel mult 121 mii lei
- Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti)8 atribuiri · cel mult 78 mii lei
- Municipiul Slatina5 atribuiri · cel mult 75 mii lei
- Comuna Mogosani7 atribuiri · cel mult 67 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă
Placute cu numar de inregistrare mopede
450 lei · Orasul Curtici · CPV 44423450-0 Placute indicatoare (Rev.2)
- Cumpărare directă
Placute inmatriculare utilaje si mopede insotite de certificate
3.883,24 lei · COMUNA CUCA · CPV 44423450-0 Placute indicatoare (Rev.2)
- Cumpărare directă2 loturi
ACHIZITIONAREA DE PLACUTE INREGISTRARE MOPEDE
22.400 lei · Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) · CPV 44423450-0 Placute indicatoare (Rev.2)
- Cumpărare directă
Placute cu numar de inregistrare mopede 240x130mm insotite de certificate de inregistrare
1.250 lei · Municipiul Vatra Dornei · CPV 44423450-0 Placute indicatoare (Rev.2)
- Cumpărare directă
Placute cu numar de inregistrare utilaje 340x200mm si Placute cu numar de inregistrare mopede 240x1
1.950 lei · SERVICIUL PUBLIC DE INTERES LOCAL ADMINISTRATIA PATRIMONIULUI LOCAL AIUD · CPV 44423450-0 Placute indicatoare (Rev.2)
Clasamentul contractelor publice din Argeș →
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 14 ianuarie 2021 și 1 iulie 2026. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 1399 · Fabricarea altor articole textile n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 1611 · Tăierea și rindeluirea lemnului (CAEN Rev.3)
- 1612 · Prelucrarea și finisarea lemnului (CAEN Rev.3)
- 1623 · Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 1812 · Alte activități de tipărire n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 2225 · Prelucrarea și finisarea articolelor din material plastic (CAEN Rev.3)
- 2313 · Fabricarea articolelor din sticlă (CAEN Rev.3)
- 2366 · Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos (CAEN Rev.3)
- 2433 · Producția de profile obținute la rece (CAEN Rev.3)
- 2434 · Trefilarea firelor la rece (CAEN Rev.3)
- 2512 · Fabricarea de uși și ferestre din metal (CAEN Rev.3)
- 2551 · Acoperirea metalelor (CAEN Rev.3)
- 2553 · Operațiuni de mecanică generală (CAEN Rev.3)
- 2563 · Fabricarea uneltelor (CAEN Rev.3)
- 2594 · Fabricarea de șuruburi, buloane și alte articole filetate; fabricarea de nituri și șaibe (CAEN Rev.3)
- 2599 · Fabricarea altor articole din metal n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 2740 · Fabricarea de echipamente electrice de iluminat (CAEN Rev.3)
- 2790 · Fabricarea altor echipamente electrice (CAEN Rev.3)
- 2822 · Fabricarea echipamentelor de ridicat și manipulat (CAEN Rev.3)
- 2829 · Fabricarea altor mașini și utilaje de utilizare generală n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 2841 · Fabricarea utilajelor și a mașinilor-unelte pentru prelucrarea metalului (CAEN Rev.3)
- 2842 · Fabricarea altor mașini-unelte n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 2895 · Fabricarea utilajelor pentru industria hârtiei și cartonului (CAEN Rev.3)
- 2896 · Fabricarea utilajelor pentru prelucrarea maselor plastice și a cauciucului (CAEN Rev.3)
- 2899 · Fabricarea altor mașini și utilaje specifice n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 3099 · Fabricarea altor mijloace de transport n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 3100 · Fabricarea de mobilă (CAEN Rev.3)
- 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 3320 · Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale (CAEN Rev.3)
- 3512 · Producția de energie electrică din resurse regenerabile (CAEN Rev.3)
- 3513 · Transportul energiei electrice (CAEN Rev.3)
- 3514 · Distribuția energiei electrice (CAEN Rev.3)
- 3515 · Comercializarea energiei electrice (CAEN Rev.3)
- 3516 · Depozitarea energiei electrice (CAEN Rev.3)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4341 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.3)
- 4342 · Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri (CAEN Rev.3)
- 4391 · Activități de zidărie (CAEN Rev.3)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4647 · Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat (CAEN Rev.3)
- 4755 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor (CAEN Rev.3)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN Rev.3)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele (CAEN Rev.3)
- 4777 · Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 5510 · Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN Rev.3)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5612 · Activități ale unităților mobile de alimentație (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.3)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.3)
- 5920 · Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.3)
- 7732 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.3)
- 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului