VIOROX RESORT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Oituz, Comuna Oituz, înmatriculată la 16 iunie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- VIOROX RESORT S.R.L.
- CUI
- 46311072
- Nr. înmatriculare
- J4/1005/2022
- EUID
- ROONRC.J4/1005/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 iunie 2022
Sediu social
- Adresă
- Teilor, nr. 4, Sat Oituz, Comuna Oituz, Bacău
- Localitate
- Sat Oituz, Comuna Oituz, Bacău
- Cod poștal
- 607365
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 16.06.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CHITIC VIOREL — administrator
- LUPICĂ ELENA-ROXANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Bacău.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -2.964 lei | — | 1.808 lei | -1.118 lei | 2.926 lei |
| 2024 | 1.005.460 lei | 19.372 lei | 6 | 71.837 lei | 65.948 lei | 5.889 lei |
| 2023 | 1.188.058 lei | -109.160 lei | 7 | 31.746 lei | 169.137 lei | -137.391 lei |
| 2022 | 737.950 lei | -28.431 lei | 7 | 47.975 lei | 76.206 lei | -28.231 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 2.964 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.964 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.964 lei
- Active imobilizate
- 1.520 lei
- Active circulante
- 288 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 288 lei
- Datorii
- -1.118 lei
- Capitaluri
- 2.926 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.005.460 lei
- Venituri totale
- 1.005.560 lei
- Cheltuieli totale
- 956.021 lei
- Profit brut
- 49.539 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.372 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.601 lei
- Active circulante
- 66.236 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 65.948 lei
- Casa și conturi la bănci
- 288 lei
- Datorii
- 65.948 lei
- Capitaluri
- 5.889 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.188.058 lei
- Venituri totale
- 1.188.132 lei
- Cheltuieli totale
- 1.285.411 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 97.279 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 109.160 lei
- Active imobilizate
- 13.408 lei
- Active circulante
- 18.338 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 10.159 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.179 lei
- Datorii
- 169.137 lei
- Capitaluri
- -137.391 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 737.950 lei
- Venituri totale
- 737.950 lei
- Cheltuieli totale
- 758.900 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 20.950 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 28.431 lei
- Active imobilizate
- 18.065 lei
- Active circulante
- 29.910 lei
- Stocuri
- 23.403 lei
- Creanțe
- 2.148 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.359 lei
- Datorii
- 76.206 lei
- Capitaluri
- -28.231 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
Activități autorizate (CAEN)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului