VIOGES COM SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Războieni, Comuna Ion Neculce, înmatriculată la 15 decembrie 2015.
Identitate
- Denumire legală
- VIOGES COM SRL
- CUI
- 35327103
- Nr. înmatriculare
- J22/2236/2015
- EUID
- ROONRC.J22/2236/2015
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 decembrie 2015
Sediu social
- Adresă
- nr. 28, DRUMUL NAȚIONAL E583- SP. COMERCIAL, Sat Războieni, Comuna Ion Neculce, Iași
- Localitate
- Sat Războieni, Comuna Ion Neculce, Iași
- Cod poștal
- 705311
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.12.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- HORĂTĂU VIORICA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 857 din 1.079 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Iași, peste 21% dintre firmele clasei. Locul 17.954 din 25.162 în tot județul, și locul 17.650 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 50%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 82.620 lei | -16.318 lei | 0 | 205.673 lei | 164.870 lei | 40.803 lei |
| 2024 | 165.815 lei | 3.892 lei | 0 | 203.863 lei | 146.742 lei | 57.121 lei |
| 2023 | 69.204 lei | 9.738 lei | 0 | 157.903 lei | 104.673 lei | 53.230 lei |
| 2022 | 49.359 lei | 3.955 lei | 0 | 116.178 lei | 72.686 lei | 43.492 lei |
| 2021 | 32.721 lei | 2.242 lei | 0 | 78.507 lei | 38.970 lei | 39.537 lei |
| 2020 | 38.076 lei | 7.489 lei | — | 52.702 lei | 15.417 lei | 37.285 lei |
| 2019 | 47.765 lei | 1.005 lei | — | 38.404 lei | 8.608 lei | 29.796 lei |
| 2018 | 40.007 lei | 8.229 lei | — | 44.246 lei | 15.454 lei | 28.792 lei |
| 2017 | 46.563 lei | 12.457 lei | 0 | 30.742 lei | 10.179 lei | 20.563 lei |
| 2016 | 49.970 lei | 7.906 lei | 1 | 14.131 lei | 6.025 lei | 8.106 lei |
| 2015 | — | 0 lei | — | 200 lei | 0 lei | 200 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 82.620 lei
- Venituri totale
- 82.621 lei
- Cheltuieli totale
- 98.939 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 16.318 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 16.318 lei
- Active imobilizate
- 59.448 lei
- Active circulante
- 146.225 lei
- Stocuri
- 145.714 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 511 lei
- Datorii
- 164.870 lei
- Capitaluri
- 40.803 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 165.815 lei
- Venituri totale
- 165.862 lei
- Cheltuieli totale
- 161.324 lei
- Profit brut
- 4.538 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.892 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 86.886 lei
- Active circulante
- 116.977 lei
- Stocuri
- 116.010 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 967 lei
- Datorii
- 146.742 lei
- Capitaluri
- 57.121 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 69.204 lei
- Venituri totale
- 69.204 lei
- Cheltuieli totale
- 57.806 lei
- Profit brut
- 11.398 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.738 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 157.903 lei
- Stocuri
- 152.348 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.555 lei
- Datorii
- 104.673 lei
- Capitaluri
- 53.230 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 11 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4722 · Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4723 · Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4729 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4765 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4777 · Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Înmatriculare la registrul comerțului