VINTAGE COLLECTION S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 20 mai 2015.
Identitate
- Denumire legală
- VINTAGE COLLECTION S.R.L.
- CUI
- 34538587
- Nr. înmatriculare
- J40/6083/2015
- EUID
- ROONRC.J40/6083/2015
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 mai 2015
Sediu social
- Adresă
- AVRIG, nr. 24, bl. P19, sc. B, ap. 46, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
- Cod poștal
- 21575
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 18 aug)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.05.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CROITOR RALUCA — administrator
- GHENCIULESCU GHEORGHE NICOLAE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2021.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 35.077 lei | -10.681 lei | 1 | 70.723 lei | 50.702 lei | 20.021 lei |
| 2020 | 121.778 lei | 3.116 lei | 2 | 75.437 lei | 44.735 lei | 30.702 lei |
| 2019 | 200.003 lei | 39.564 lei | 1 | 74.337 lei | 46.751 lei | 27.586 lei |
| 2018 | 165.852 lei | -9.497 lei | 2 | 32.573 lei | 44.551 lei | -11.978 lei |
| 2017 | 158.425 lei | 2.626 lei | 1 | 39.383 lei | 41.864 lei | -2.481 lei |
| 2016 | 97.022 lei | -36.479 lei | 1 | 10.018 lei | 19.226 lei | -5.107 lei |
| 2015 | 67.345 lei | 31.172 lei | 1 | 34.038 lei | 6.748 lei | 31.372 lei |
Toți indicatorii
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 35.077 lei
- Venituri totale
- 35.077 lei
- Cheltuieli totale
- 45.407 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 10.330 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.681 lei
- Active imobilizate
- 7.855 lei
- Active circulante
- 62.868 lei
- Stocuri
- 24.698 lei
- Creanțe
- 261 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.909 lei
- Datorii
- 50.702 lei
- Capitaluri
- 20.021 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 121.778 lei
- Venituri totale
- 122.614 lei
- Cheltuieli totale
- 118.644 lei
- Profit brut
- 3.970 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.116 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.855 lei
- Active circulante
- 67.582 lei
- Stocuri
- 24.086 lei
- Creanțe
- 102 lei
- Casa și conturi la bănci
- 43.394 lei
- Datorii
- 44.735 lei
- Capitaluri
- 30.702 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 200.003 lei
- Venituri totale
- 200.003 lei
- Cheltuieli totale
- 158.439 lei
- Profit brut
- 41.564 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 39.564 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.855 lei
- Active circulante
- 66.482 lei
- Stocuri
- 33.785 lei
- Creanțe
- 295 lei
- Casa și conturi la bănci
- 32.402 lei
- Datorii
- 46.751 lei
- Capitaluri
- 27.586 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 165.852 lei
- Venituri totale
- 165.852 lei
- Cheltuieli totale
- 173.690 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.838 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.497 lei
- Active imobilizate
- 7.855 lei
- Active circulante
- 24.718 lei
- Stocuri
- 22.462 lei
- Creanțe
- 389 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.867 lei
- Datorii
- 44.551 lei
- Capitaluri
- -11.978 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 158.425 lei
- Venituri totale
- 158.425 lei
- Cheltuieli totale
- 154.215 lei
- Profit brut
- 4.210 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.626 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.855 lei
- Active circulante
- 31.528 lei
- Stocuri
- 13.470 lei
- Creanțe
- 145 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.913 lei
- Datorii
- 41.864 lei
- Capitaluri
- -2.481 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 97.022 lei
- Venituri totale
- 97.022 lei
- Cheltuieli totale
- 131.561 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 34.539 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 36.479 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 10.018 lei
- Stocuri
- 1.233 lei
- Creanțe
- 7.855 lei
- Casa și conturi la bănci
- 930 lei
- Datorii
- 19.226 lei
- Capitaluri
- -5.107 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 67.345 lei
- Venituri totale
- 67.345 lei
- Cheltuieli totale
- 34.164 lei
- Profit brut
- 33.181 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 31.172 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 34.038 lei
- Stocuri
- 8.825 lei
- Creanțe
- 21.189 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.024 lei
- Datorii
- 6.748 lei
- Capitaluri
- 31.372 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- funcțiune (8 iul → prezent)
- sediu expirat (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: sediu expirat
2023
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Înmatriculare la registrul comerțului