VINTAGE&CANDLE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Ivești, Comuna Ivești, înmatriculată la 9 noiembrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- VINTAGE&CANDLE S.R.L.
- CUI
- 43301104
- Nr. înmatriculare
- J37/711/2020
- EUID
- ROONRC.J37/711/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 noiembrie 2020
Sediu social
- Adresă
- IVEȘTI, nr. 851, constructie C1, Sat Ivești, Comuna Ivești, Vaslui
- Localitate
- Sat Ivești, Comuna Ivești, Vaslui
- Cod poștal
- 737320
Contact
- Telefon
- 0745 986 584
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 3 mai 2023. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 10 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.11.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DRUGĂ OANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 2 din 5 după cifra de afaceri în clasa CAEN 3299, județul Vaslui. Locul 2.156 din 6.305 în tot județul, și locul 2.501 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 42%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 377.960 lei | 140.890 lei | 1 | 331.770 lei | 190.507 lei | 141.263 lei |
| 2024 | 266.013 lei | 14.085 lei | 1 | 154.674 lei | 112.191 lei | 42.483 lei |
| 2023 | 296.335 lei | 85.125 lei | 1 | 217.996 lei | 113.912 lei | 104.084 lei |
| 2022 | 71.124 lei | 5.285 lei | 1 | 64.522 lei | 6.976 lei | 57.546 lei |
| 2021 | 611.434 lei | 419.587 lei | — | 464.212 lei | 44.425 lei | 419.787 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 377.960 lei
- Venituri totale
- 378.616 lei
- Cheltuieli totale
- 231.860 lei
- Profit brut
- 146.756 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 140.890 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 16.286 lei
- Active circulante
- 315.484 lei
- Stocuri
- 183.091 lei
- Creanțe
- 118.379 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.014 lei
- Datorii
- 190.507 lei
- Capitaluri
- 141.263 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 266.013 lei
- Venituri totale
- 264.669 lei
- Cheltuieli totale
- 247.998 lei
- Profit brut
- 16.671 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.085 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 28.657 lei
- Active circulante
- 126.017 lei
- Stocuri
- 107.000 lei
- Creanțe
- 16.944 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.073 lei
- Datorii
- 112.191 lei
- Capitaluri
- 42.483 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 296.335 lei
- Venituri totale
- 294.297 lei
- Cheltuieli totale
- 206.289 lei
- Profit brut
- 88.008 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 85.125 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 37.314 lei
- Active circulante
- 180.682 lei
- Stocuri
- 114.007 lei
- Creanțe
- 11.009 lei
- Casa și conturi la bănci
- 55.666 lei
- Datorii
- 113.912 lei
- Capitaluri
- 104.084 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 71.124 lei
- Venituri totale
- 71.095 lei
- Cheltuieli totale
- 64.401 lei
- Profit brut
- 6.694 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.285 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 39.140 lei
- Active circulante
- 25.382 lei
- Stocuri
- 8.226 lei
- Creanțe
- 5.649 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.507 lei
- Datorii
- 6.976 lei
- Capitaluri
- 57.546 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 611.434 lei
- Venituri totale
- 608.625 lei
- Cheltuieli totale
- 171.237 lei
- Profit brut
- 437.388 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 419.587 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.536 lei
- Active circulante
- 459.676 lei
- Stocuri
- 39.949 lei
- Creanțe
- 69.698 lei
- Casa și conturi la bănci
- 350.029 lei
- Datorii
- 44.425 lei
- Capitaluri
- 419.787 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
- 9003 · Activități de creație artistică (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Înmatriculare la registrul comerțului