VÎLCEANU TRANSPORT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Breznița-Ocol, Comuna Breznița-Ocol, înmatriculată la 21 octombrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- VÎLCEANU TRANSPORT S.R.L.
- CUI
- 43221145
- Nr. înmatriculare
- J25/497/2020
- EUID
- ROONRC.J25/497/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 octombrie 2020
Sediu social
- Adresă
- BREZNIȚA-OCOL, nr. 32, Sat Breznița-Ocol, Comuna Breznița-Ocol, Mehedinți
- Localitate
- Sat Breznița-Ocol, Comuna Breznița-Ocol, Mehedinți
- Cod poștal
- 227070
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.10.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VÎLCEANU MARINEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 158 din 417 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Mehedinți, peste 62% dintre firmele clasei. Locul 929 din 4.098 în tot județul, și locul 991 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 28%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 668.925 lei | -8.301 lei | 2 | 138.037 lei | 99.423 lei | 38.614 lei |
| 2024 | 523.118 lei | 19.875 lei | 2 | 143.031 lei | 96.117 lei | 46.914 lei |
| 2023 | 242.999 lei | 22.991 lei | 1 | 70.912 lei | 43.873 lei | 27.039 lei |
| 2022 | 298.875 lei | 65.113 lei | 1 | 102.782 lei | 44.384 lei | 58.398 lei |
| 2021 | — | -6.630 lei | 1 | 12.785 lei | 19.500 lei | -6.715 lei |
| 2020 | — | -285 lei | — | 11.915 lei | 12.000 lei | -85 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 668.925 lei
- Venituri totale
- 669.366 lei
- Cheltuieli totale
- 677.667 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.301 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.301 lei
- Active imobilizate
- 55.253 lei
- Active circulante
- 82.784 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 58.759 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.025 lei
- Datorii
- 99.423 lei
- Capitaluri
- 38.614 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 523.118 lei
- Venituri totale
- 523.341 lei
- Cheltuieli totale
- 500.143 lei
- Profit brut
- 23.198 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.875 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 80.755 lei
- Active circulante
- 62.276 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 35.460 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.816 lei
- Datorii
- 96.117 lei
- Capitaluri
- 46.914 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 242.999 lei
- Venituri totale
- 244.529 lei
- Cheltuieli totale
- 219.460 lei
- Profit brut
- 25.069 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.991 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.750 lei
- Active circulante
- 68.162 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 46.019 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.143 lei
- Datorii
- 43.873 lei
- Capitaluri
- 27.039 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 298.875 lei
- Venituri totale
- 298.875 lei
- Cheltuieli totale
- 224.975 lei
- Profit brut
- 73.900 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 65.113 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.750 lei
- Active circulante
- 97.032 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 39.184 lei
- Casa și conturi la bănci
- 57.848 lei
- Datorii
- 44.384 lei
- Capitaluri
- 58.398 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 6.630 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.630 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.630 lei
- Active imobilizate
- 8.750 lei
- Active circulante
- 4.035 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 226 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.809 lei
- Datorii
- 19.500 lei
- Capitaluri
- -6.715 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 285 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 285 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 285 lei
- Active imobilizate
- 11.750 lei
- Active circulante
- 165 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 165 lei
- Datorii
- 12.000 lei
- Capitaluri
- -85 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4931 · Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători (CAEN Rev.2)
- 4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5229 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.2)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului