Sari la conținut
Vineri, 4 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 31 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

VILA MIK GUESTHOUSE S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Săcele, înmatriculată la 22 ianuarie 2020.

Identitate

Denumire legală
VILA MIK GUESTHOUSE S.R.L.
CUI
42145180
Nr. înmatriculare
J8/108/2020
EUID
ROONRC.J8/108/2020
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
22 ianuarie 2020

Sediu social

Adresă
EGRETEI, nr. 9, Municipiul Săcele, Brașov
Localitate
Municipiul Săcele, Brașov
Cod poștal
505600

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 22.01.2020
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • SÎRBU MIHAELA — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
96 mii lei02020: 40 mii lei2021: 52 mii lei2022: 62 mii lei2023: 56 mii lei2024: 82 mii lei2025: 96 mii lei202020212022202320242025
Rezultat net
25 mii lei0-47 mii lei2020: -24 mii lei2021: -47 mii lei2022: 25 mii lei2023: 5 mii lei2024: 18 mii lei2025: 13 mii lei202020212022202320242025

Poziție în sector

Locul 285 din 457 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5520, județul Brașov, peste 38% dintre firmele clasei. Locul 17.529 din 25.588 în tot județul, și locul 8.296 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 17%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202595.832 lei13.118 lei12.541 lei11.875 lei-9.334 lei
202481.907 lei18.296 lei17.001 lei29.453 lei-22.452 lei
202356.286 lei4.630 lei18.725 lei49.473 lei-40.748 lei
202261.700 lei25.181 lei18.376 lei53.753 lei-45.377 lei
202152.425 lei-46.996 lei110.309 lei80.867 lei-70.558 lei
202039.839 lei-23.762 lei12.875 lei29.693 lei-23.562 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
95.832 lei
Venituri totale
95.857 lei
Cheltuieli totale
79.863 lei
Profit brut
15.994 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
13.118 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
1.235 lei
Active circulante
1.306 lei
Stocuri
Creanțe
870 lei
Casa și conturi la bănci
436 lei
Datorii
11.875 lei
Capitaluri
-9.334 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
81.907 lei
Venituri totale
81.907 lei
Cheltuieli totale
61.154 lei
Profit brut
20.753 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
18.296 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
3.237 lei
Active circulante
3.764 lei
Stocuri
Creanțe
752 lei
Casa și conturi la bănci
3.012 lei
Datorii
29.453 lei
Capitaluri
-22.452 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
56.286 lei
Venituri totale
56.286 lei
Cheltuieli totale
51.093 lei
Profit brut
5.193 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
4.630 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
5.282 lei
Active circulante
3.443 lei
Stocuri
Creanțe
2.752 lei
Casa și conturi la bănci
691 lei
Datorii
49.473 lei
Capitaluri
-40.748 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑