VIL&VIN COFFEE SHOP S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Brașov, înmatriculată la 28 decembrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- VIL&VIN COFFEE SHOP S.R.L.
- CUI
- 45411790
- Nr. înmatriculare
- J2021003683087
- EUID
- ROONRC.J2021003683087
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 decembrie 2021
Sediu social
- Adresă
- MAGNOLIEI, nr. 14, bl. 100, sc. A, ap. 1, camera 2, Municipiul Brașov, Brașov
- Localitate
- Municipiul Brașov, Brașov
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 15 ian)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 14 nov)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.12.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- LUNGOCIU MARIUS — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 202 din 223 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5630, județul Brașov, peste 10% dintre firmele clasei. Locul 21.954 din 25.481 în tot județul, și locul 8.274 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 92%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 25.300 lei | -9.287 lei | 1 | 85.252 lei | 64.704 lei | 20.549 lei |
| 2024 | 299.065 lei | 21.371 lei | 1 | 115.294 lei | 85.459 lei | 29.836 lei |
| 2023 | 260.521 lei | 15.531 lei | 1 | 127.223 lei | 120.483 lei | 8.465 lei |
| 2022 | 173.467 lei | 11.874 lei | 1 | 75.171 lei | 107.913 lei | -10.320 lei |
| 2021 | — | -22.295 lei | — | 34.856 lei | 57.051 lei | -22.195 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 25.300 lei
- Venituri totale
- 15.300 lei
- Cheltuieli totale
- 24.587 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.287 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.287 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 85.252 lei
- Stocuri
- 12.763 lei
- Creanțe
- 52.800 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.689 lei
- Datorii
- 64.704 lei
- Capitaluri
- 20.549 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 299.065 lei
- Venituri totale
- 309.065 lei
- Cheltuieli totale
- 283.012 lei
- Profit brut
- 26.053 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 21.371 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 115.294 lei
- Stocuri
- 1.123 lei
- Creanțe
- 78.409 lei
- Casa și conturi la bănci
- 35.762 lei
- Datorii
- 85.459 lei
- Capitaluri
- 29.836 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 260.521 lei
- Venituri totale
- 260.521 lei
- Cheltuieli totale
- 242.102 lei
- Profit brut
- 18.419 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.531 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.975 lei
- Active circulante
- 124.248 lei
- Stocuri
- 15.729 lei
- Creanțe
- 62.703 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.816 lei
- Datorii
- 120.483 lei
- Capitaluri
- 8.465 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Reactivată fiscal de ANAF
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului