VIDRAR TEAM CONSULT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Buzău, înmatriculată la 28 februarie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- VIDRAR TEAM CONSULT S.R.L.
- CUI
- 38943698
- Nr. înmatriculare
- J10/220/2018
- EUID
- ROONRC.J10/220/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 februarie 2018
Sediu social
- Adresă
- STADIONULUI, bl. 5A1, sc. B, et. PARTER, ap. 23, CAMERA 1, Municipiul Buzău, Buzău
- Localitate
- Municipiul Buzău, Buzău
Contact
- Telefon
- 0721 891 890
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 11 martie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.02.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MOISE VIOLETA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 3 din 29 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7490, județul Buzău, peste 93% dintre firmele clasei. Locul 2.118 din 10.304 în tot județul, și locul 912 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 9%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.024.860 lei | 241.131 lei | 8 | 771.733 lei | 530.362 lei | 241.371 lei |
| 2024 | 939.757 lei | 244.505 lei | 5 | 973.431 lei | 728.686 lei | 244.745 lei |
| 2023 | 391.850 lei | 83.649 lei | 2 | 569.500 lei | 271.330 lei | 298.170 lei |
| 2022 | 290.600 lei | 12.349 lei | 2 | 503.073 lei | 288.552 lei | 214.521 lei |
| 2021 | 288.150 lei | 123.508 lei | 3 | 531.208 lei | 329.035 lei | 202.173 lei |
| 2020 | 244.340 lei | 70.381 lei | 4 | 290.809 lei | 106.881 lei | 183.928 lei |
| 2019 | 207.130 lei | 94.672 lei | 3 | 244.973 lei | 131.426 lei | 113.547 lei |
| 2018 | 68.552 lei | 18.675 lei | — | 38.729 lei | 19.854 lei | 18.875 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.024.860 lei
- Venituri totale
- 1.106.794 lei
- Cheltuieli totale
- 838.936 lei
- Profit brut
- 267.858 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 241.131 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 579.459 lei
- Active circulante
- 192.274 lei
- Stocuri
- 2.439 lei
- Creanțe
- 158.832 lei
- Casa și conturi la bănci
- 31.003 lei
- Datorii
- 530.362 lei
- Capitaluri
- 241.371 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 939.757 lei
- Venituri totale
- 967.144 lei
- Cheltuieli totale
- 698.527 lei
- Profit brut
- 268.617 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 244.505 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 520.598 lei
- Active circulante
- 452.833 lei
- Stocuri
- 3.366 lei
- Creanțe
- 418.760 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.707 lei
- Datorii
- 728.686 lei
- Capitaluri
- 244.745 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 391.850 lei
- Venituri totale
- 392.250 lei
- Cheltuieli totale
- 304.813 lei
- Profit brut
- 87.437 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 83.649 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 478.016 lei
- Active circulante
- 91.484 lei
- Stocuri
- 245 lei
- Creanțe
- 47.368 lei
- Casa și conturi la bănci
- 43.871 lei
- Datorii
- 271.330 lei
- Capitaluri
- 298.170 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 290.600 lei
- Venituri totale
- 291.198 lei
- Cheltuieli totale
- 276.393 lei
- Profit brut
- 14.805 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.349 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 438.480 lei
- Active circulante
- 64.593 lei
- Stocuri
- 1.045 lei
- Creanțe
- 57.842 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.706 lei
- Datorii
- 288.552 lei
- Capitaluri
- 214.521 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 288.150 lei
- Venituri totale
- 377.332 lei
- Cheltuieli totale
- 251.510 lei
- Profit brut
- 125.822 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 123.508 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 447.501 lei
- Active circulante
- 83.707 lei
- Stocuri
- 1.410 lei
- Creanțe
- 43.270 lei
- Casa și conturi la bănci
- 39.027 lei
- Datorii
- 329.035 lei
- Capitaluri
- 202.173 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2020 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 244.340 lei
- Venituri totale
- 263.178 lei
- Cheltuieli totale
- 190.330 lei
- Profit brut
- 72.848 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 70.381 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 141.347 lei
- Active circulante
- 149.462 lei
- Stocuri
- 422 lei
- Creanțe
- 49.734 lei
- Casa și conturi la bănci
- 99.306 lei
- Datorii
- 106.881 lei
- Capitaluri
- 183.928 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2019 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 207.130 lei
- Venituri totale
- 207.130 lei
- Cheltuieli totale
- 110.387 lei
- Profit brut
- 96.743 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 94.672 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 171.414 lei
- Active circulante
- 73.559 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 28.412 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.147 lei
- Datorii
- 131.426 lei
- Capitaluri
- 113.547 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2018 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 68.552 lei
- Venituri totale
- 68.552 lei
- Cheltuieli totale
- 49.143 lei
- Profit brut
- 19.409 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 18.675 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 11.773 lei
- Active circulante
- 26.956 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 18.700 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.256 lei
- Datorii
- 19.854 lei
- Capitaluri
- 18.875 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului