VIDICANFOOD S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Arad, înmatriculată la 12 mai 2020.
Identitate
- Denumire legală
- VIDICANFOOD S.R.L.
- CUI
- 42494805
- Nr. înmatriculare
- J2020000440028
- EUID
- ROONRC.J2020000440028
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 mai 2020
Sediu social
- Adresă
- FĂT FRUMOS, nr. 39, bl. A1-2, et. 4, ap. 18, Municipiul Arad, Arad
- Localitate
- Municipiul Arad, Arad
- Cod poștal
- 310364
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 12.05.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VIDICAN-IANCU ADELINA-NICOLETA — administrator
- VIDICAN RAUL-CĂLIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1 din 5 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1085, județul Arad. Locul 1.435 din 14.349 în tot județul, și locul 784 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 157%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.057.124 lei | 94.291 lei | 13 | 851.953 lei | 531.828 lei | 320.125 lei |
| 2024 | 1.190.100 lei | -163.870 lei | 5 | 723.630 lei | 497.797 lei | 225.833 lei |
| 2023 | 600.895 lei | 140.155 lei | 2 | 464.531 lei | 74.828 lei | 389.703 lei |
| 2022 | 601.250 lei | 214.313 lei | 1 | 347.161 lei | 97.613 lei | 249.548 lei |
| 2020 | 81.500 lei | 79.055 lei | — | 81.700 lei | 2.445 lei | 79.255 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.057.124 lei
- Venituri totale
- 3.058.362 lei
- Cheltuieli totale
- 2.899.043 lei
- Profit brut
- 159.319 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 94.291 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 651.030 lei
- Active circulante
- 200.923 lei
- Stocuri
- 23.500 lei
- Creanțe
- 95.457 lei
- Casa și conturi la bănci
- 81.966 lei
- Datorii
- 531.828 lei
- Capitaluri
- 320.125 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 13
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.190.100 lei
- Venituri totale
- 1.245.233 lei
- Cheltuieli totale
- 1.373.391 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 128.158 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 163.870 lei
- Active imobilizate
- 505.142 lei
- Active circulante
- 218.488 lei
- Stocuri
- 86.740 lei
- Creanțe
- 76.464 lei
- Casa și conturi la bănci
- 55.284 lei
- Datorii
- 497.797 lei
- Capitaluri
- 225.833 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 600.895 lei
- Venituri totale
- 601.896 lei
- Cheltuieli totale
- 456.322 lei
- Profit brut
- 145.574 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 140.155 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 251.975 lei
- Active circulante
- 212.556 lei
- Stocuri
- 41.745 lei
- Creanțe
- 50.346 lei
- Casa și conturi la bănci
- 120.465 lei
- Datorii
- 74.828 lei
- Capitaluri
- 389.703 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.3)
- 1072 · Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie (CAEN Rev.3)
- 1085 · Fabricarea de mâncăruri preparate (CAEN Rev.3)
- 4617 · Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4636 · Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4638 · Comerț cu ridicata specializat al altor alimente (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5612 · Activități ale unităților mobile de alimentație (CAEN Rev.3)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.3)
- 5622 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 5640 · Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului