VICTOR FIT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Panic, Comuna Hereclean, înmatriculată la 14 noiembrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- VICTOR FIT S.R.L.
- CUI
- 40154823
- Nr. înmatriculare
- J31/902/2018
- EUID
- ROONRC.J31/902/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 noiembrie 2018
Sediu social
- Adresă
- PANIC, nr. 2/I, Sat Panic, Comuna Hereclean, Sălaj
- Localitate
- Sat Panic, Comuna Hereclean, Sălaj
- Cod poștal
- 457171
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.11.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- FIŢ VICTOR — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Sălaj.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | — | 381 lei | 0 lei | 381 lei |
| 2024 | — | 0 lei | — | 18.481 lei | 0 lei | 18.481 lei |
| 2023 | — | 0 lei | — | 38.481 lei | 0 lei | 38.481 lei |
| 2022 | — | 0 lei | — | 57.481 lei | 19.000 lei | 38.481 lei |
| 2021 | — | -604 lei | 1 | 57.481 lei | 19.000 lei | 38.481 lei |
| 2020 | — | -11.214 lei | 1 | 58.657 lei | 20.202 lei | 39.085 lei |
| 2019 | 68.900 lei | 50.099 lei | 1 | 66.544 lei | 16.245 lei | 50.299 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 381 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 381 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 381 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 18.481 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 18.481 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 18.481 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 38.481 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 38.481 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 38.481 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 57.481 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 20.400 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.081 lei
- Datorii
- 19.000 lei
- Capitaluri
- 38.481 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 604 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 604 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 604 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 57.481 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 20.400 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.081 lei
- Datorii
- 19.000 lei
- Capitaluri
- 38.481 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 11.214 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.214 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 11.214 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 58.657 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 20.400 lei
- Casa și conturi la bănci
- 38.257 lei
- Datorii
- 20.202 lei
- Capitaluri
- 39.085 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 68.900 lei
- Venituri totale
- 68.900 lei
- Cheltuieli totale
- 18.112 lei
- Profit brut
- 50.788 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 50.099 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 66.544 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 57.600 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.944 lei
- Datorii
- 16.245 lei
- Capitaluri
- 50.299 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 0111 · Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase (CAEN Rev.2)
- 3312 · Repararea mașinilor (CAEN Rev.2)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.2)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Înmatriculare la registrul comerțului