VICNIC MEDICAL SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Ploiești, înmatriculată la 5 aprilie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- VICNIC MEDICAL SRL
- CUI
- 37336060
- Nr. înmatriculare
- J2017000683292
- EUID
- ROONRC.J2017000683292
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 aprilie 2017
Sediu social
- Adresă
- CAMELIEI, nr. 17A, bl. 70, et. 1, ap. 11, Municipiul Ploiești, Prahova
- Localitate
- Municipiul Ploiești, Prahova
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.04.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NICUȚARI VICTORIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 233 din 242 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8622, județul Prahova, peste 4% dintre firmele clasei. Locul 20.006 din 21.767 în tot județul.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10.000 lei | 7.054 lei | — | 9.589 lei | 2.506 lei | 7.083 lei |
| 2024 | — | -101 lei | — | 29 lei | 0 lei | 29 lei |
| 2023 | — | 0 lei | — | 130 lei | 0 lei | 130 lei |
| 2022 | — | 0 lei | — | 130 lei | 0 lei | 130 lei |
| 2021 | 0 lei | -110 lei | — | 130 lei | 0 lei | 130 lei |
| 2020 | 6.000 lei | 5.671 lei | — | 5.911 lei | 0 lei | 5.911 lei |
| 2019 | 12.000 lei | 11.437 lei | — | 13.737 lei | 2.090 lei | 11.647 lei |
| 2018 | 12.000 lei | 11.340 lei | — | 12.670 lei | 1.090 lei | 11.580 lei |
| 2017 | 14.100 lei | 13.509 lei | — | 14.966 lei | 1.257 lei | 13.709 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.000 lei
- Venituri totale
- 10.000 lei
- Cheltuieli totale
- 1.634 lei
- Profit brut
- 8.366 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.054 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.589 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.389 lei
- Datorii
- 2.506 lei
- Capitaluri
- 7.083 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 101 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 101 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 101 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 29 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 29 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 29 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 130 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 130 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 130 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 130 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 130 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 130 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 110 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 110 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 110 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 130 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 130 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 130 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 6.000 lei
- Venituri totale
- 6.000 lei
- Cheltuieli totale
- 149 lei
- Profit brut
- 5.851 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.671 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.911 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.911 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 5.911 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 12.000 lei
- Venituri totale
- 12.000 lei
- Cheltuieli totale
- 203 lei
- Profit brut
- 11.797 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.437 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 13.737 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 13.737 lei
- Datorii
- 2.090 lei
- Capitaluri
- 11.647 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 12.000 lei
- Venituri totale
- 12.000 lei
- Cheltuieli totale
- 300 lei
- Profit brut
- 11.700 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.340 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 12.670 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.670 lei
- Datorii
- 1.090 lei
- Capitaluri
- 11.580 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 14.100 lei
- Venituri totale
- 14.100 lei
- Cheltuieli totale
- 167 lei
- Profit brut
- 13.933 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.509 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 14.966 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.700 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.266 lei
- Datorii
- 1.257 lei
- Capitaluri
- 13.709 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 7210 · Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie (CAEN Rev.3)
- 8621 · Activități de asistență medicală generală (CAEN Rev.3)
- 8622 · Activități de asistență medicală specializată (CAEN Rev.3)
- 8699 · Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8622 · Activități de asistență medicală specializată (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului