VIBE - TAXI S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Constanța, înmatriculată la 18 iulie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- VIBE - TAXI S.R.L.
- CUI
- 39639078
- Nr. înmatriculare
- J13/2038/2018
- EUID
- ROONRC.J13/2038/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 18 iulie 2018
Sediu social
- Adresă
- BARBU ȘTEFĂNESCU DELAVRANCEA, nr. 49, bl. 7, sc. C, ap. 38, camera 2, Municipiul Constanța, Constanța
- Localitate
- Municipiul Constanța, Constanța
- Cod poștal
- 900346
Contact
- Telefon
- 0770 510 807
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 14 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 18.07.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MARIN PETRA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 119 din 446 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4932, județul Constanța, peste 74% dintre firmele clasei. Locul 20.943 din 26.023 în tot județul, și locul 9.592 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 73%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 45.328 lei | -6.667 lei | 1 | 14.695 lei | 63.704 lei | -48.000 lei |
| 2024 | 26.267 lei | -15.845 lei | 1 | 20.797 lei | 62.540 lei | -41.333 lei |
| 2023 | 27.984 lei | -21.434 lei | 1 | 36.412 lei | 61.900 lei | -25.488 lei |
| 2022 | 29.092 lei | -14.790 lei | 1 | 327 lei | 4.381 lei | -4.054 lei |
| 2021 | 32.266 lei | -5.244 lei | 1 | 11.344 lei | 608 lei | 10.736 lei |
| 2020 | 33.000 lei | 2.869 lei | 1 | 16.529 lei | 548 lei | 15.981 lei |
| 2019 | 56.308 lei | 9.625 lei | 1 | 13.821 lei | 709 lei | 13.112 lei |
| 2018 | 17.387 lei | 3.287 lei | 1 | 4.877 lei | 1.390 lei | 3.487 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 45.328 lei
- Venituri totale
- 45.328 lei
- Cheltuieli totale
- 51.995 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.667 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.667 lei
- Active imobilizate
- 5.000 lei
- Active circulante
- 9.695 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 9.695 lei
- Datorii
- 63.704 lei
- Capitaluri
- -48.000 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 26.267 lei
- Venituri totale
- 26.267 lei
- Cheltuieli totale
- 42.112 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 15.845 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 15.845 lei
- Active imobilizate
- 20.000 lei
- Active circulante
- 797 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 797 lei
- Datorii
- 62.540 lei
- Capitaluri
- -41.333 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 27.984 lei
- Venituri totale
- 27.984 lei
- Cheltuieli totale
- 49.418 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 21.434 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 21.434 lei
- Active imobilizate
- 35.000 lei
- Active circulante
- 1.412 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.412 lei
- Datorii
- 61.900 lei
- Capitaluri
- -25.488 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 8 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4932 · Transporturi cu taxiuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului