VIBE A & M SOLUTIONS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Popești Leordeni, înmatriculată la 21 iulie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- VIBE A & M SOLUTIONS S.R.L.
- CUI
- 46518184
- Nr. înmatriculare
- J2022004875239
- EUID
- ROONRC.J2022004875239
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 iulie 2022
Sediu social
- Adresă
- Drumul Fermei, nr. 97A, bl. C2, et. 1, ap. 13, Camera 1, Oraș Popești Leordeni, Ilfov
- Localitate
- Oraș Popești Leordeni, Ilfov
- Cod poștal
- 77160
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 mai)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.07.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MINCU MIHAI ANDREI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 64 din 495 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6210, județul Ilfov, peste 87% dintre firmele clasei. Locul 8.917 din 40.494 în tot județul, și locul 12.648 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 2%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.035.238 lei | 673.757 lei | 1 | 884.752 lei | 219.255 lei | 674.368 lei |
| 2024 | 1.019.285 lei | 599.371 lei | 1 | 1.008.248 lei | 409.032 lei | 599.611 lei |
| 2023 | 1.051.769 lei | 830.273 lei | 1 | 1.406.059 lei | 575.546 lei | 830.513 lei |
| 2022 | 260.018 lei | 248.746 lei | 0 | 400.759 lei | 151.813 lei | 248.946 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.035.238 lei
- Venituri totale
- 1.327.944 lei
- Cheltuieli totale
- 594.713 lei
- Profit brut
- 733.231 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 673.757 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 150.651 lei
- Active circulante
- 734.101 lei
- Stocuri
- 33.273 lei
- Creanțe
- 700.092 lei
- Casa și conturi la bănci
- 736 lei
- Datorii
- 219.255 lei
- Capitaluri
- 674.368 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.019.285 lei
- Venituri totale
- 1.019.286 lei
- Cheltuieli totale
- 389.949 lei
- Profit brut
- 629.337 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 599.371 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 330.038 lei
- Active circulante
- 678.210 lei
- Stocuri
- 3.192 lei
- Creanțe
- 674.233 lei
- Casa și conturi la bănci
- 785 lei
- Datorii
- 409.032 lei
- Capitaluri
- 599.611 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.051.769 lei
- Venituri totale
- 1.052.419 lei
- Cheltuieli totale
- 212.296 lei
- Profit brut
- 840.123 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 830.273 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 430.388 lei
- Active circulante
- 975.671 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 929.323 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46.348 lei
- Datorii
- 575.546 lei
- Capitaluri
- 830.513 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 260.018 lei
- Venituri totale
- 260.018 lei
- Cheltuieli totale
- 6.604 lei
- Profit brut
- 253.414 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 248.746 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 400.759 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 287.876 lei
- Casa și conturi la bănci
- 112.883 lei
- Datorii
- 151.813 lei
- Capitaluri
- 248.946 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 5829 · Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev.3)
- 6020 · Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video (CAEN Rev.3)
- 6039 · Activități de distribuție a altor conținuturi (CAEN Rev.3)
- 6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.3)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 6391 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.3)
- 9621 · Activități de coafură și frizerie (CAEN Rev.3)
- 9622 · Activități de tratament și înfrumusețare (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului