VFLOOR PARQUET S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Cristești, Comuna Cristești, înmatriculată la 7 mai 2021.
Identitate
- Denumire legală
- VFLOOR PARQUET S.R.L.
- CUI
- 44240218
- Nr. înmatriculare
- J2021000791264
- EUID
- ROONRC.J2021000791264
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 mai 2021
Sediu social
- Adresă
- FLORILOR, nr. 489E, Sat Cristești, Comuna Cristești, Mureș
- Localitate
- Sat Cristești, Comuna Cristești, Mureș
- Cod poștal
- 547185
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iun)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 07.05.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CORFAR VLAD-TUDOR — administrator
- SEPSI LÁSZLÓ — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 8 din 34 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4683, județul Mureș, peste 79% dintre firmele clasei. Locul 790 din 16.897 în tot județul, și locul 3.268 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 98%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.644.841 lei | 742.497 lei | 3 | 2.675.846 lei | 1.928.309 lei | 747.537 lei |
| 2024 | 3.363.828 lei | 42.555 lei | 4 | 1.572.104 lei | 1.529.309 lei | 42.795 lei |
| 2023 | 3.161.114 lei | 280.631 lei | 1 | 829.473 lei | 564.056 lei | 265.417 lei |
| 2022 | 1.652.045 lei | 43.106 lei | 1 | 504.698 lei | 519.913 lei | -15.215 lei |
| 2021 | 275 lei | -58.521 lei | 1 | 140.716 lei | 199.037 lei | -58.321 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 6.644.841 lei
- Venituri totale
- 6.666.946 lei
- Cheltuieli totale
- 5.802.864 lei
- Profit brut
- 864.082 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 742.497 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.684.737 lei
- Active circulante
- 991.109 lei
- Stocuri
- 377.774 lei
- Creanțe
- 147.686 lei
- Casa și conturi la bănci
- 465.649 lei
- Datorii
- 1.928.309 lei
- Capitaluri
- 747.537 lei
- Capital subscris vărsat
- 5.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.363.828 lei
- Venituri totale
- 3.408.888 lei
- Cheltuieli totale
- 3.358.304 lei
- Profit brut
- 50.584 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 42.555 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 606.526 lei
- Active circulante
- 965.578 lei
- Stocuri
- 163.338 lei
- Creanțe
- 360.924 lei
- Casa și conturi la bănci
- 441.316 lei
- Datorii
- 1.529.309 lei
- Capitaluri
- 42.795 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.161.114 lei
- Venituri totale
- 3.161.650 lei
- Cheltuieli totale
- 2.835.513 lei
- Profit brut
- 326.137 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 280.631 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 351.279 lei
- Active circulante
- 478.194 lei
- Stocuri
- 132.876 lei
- Creanțe
- 109.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 236.318 lei
- Datorii
- 564.056 lei
- Capitaluri
- 265.417 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.652.045 lei
- Venituri totale
- 1.652.082 lei
- Cheltuieli totale
- 1.595.476 lei
- Profit brut
- 56.606 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 43.106 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 130.859 lei
- Active circulante
- 373.839 lei
- Stocuri
- 73.683 lei
- Creanțe
- 230.098 lei
- Casa și conturi la bănci
- 70.058 lei
- Datorii
- 519.913 lei
- Capitaluri
- -15.215 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 275 lei
- Venituri totale
- 275 lei
- Cheltuieli totale
- 58.793 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 58.518 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 58.521 lei
- Active imobilizate
- 97.463 lei
- Active circulante
- 43.253 lei
- Stocuri
- 6.413 lei
- Creanțe
- 12.866 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.974 lei
- Datorii
- 199.037 lei
- Capitaluri
- -58.321 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.3)
- 4615 · Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN Rev.3)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4644 · Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere (CAEN Rev.3)
- 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.3)
- 4684 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit (CAEN Rev.3)
- 4753 · Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea (CAEN Rev.3)
- 4755 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9524 · Repararea și întreținerea mobilei și a furniturilor casnice (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului