VERA HEALTH S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Popești Leordeni, înmatriculată la 8 septembrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- VERA HEALTH S.R.L.
- CUI
- 48756506
- Nr. înmatriculare
- J2023005868233
- EUID
- ROONRC.J2023005868233
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 8 septembrie 2023
Sediu social
- Adresă
- AMURGULUI, nr. 47, bl. 1, et. 1, ap. 21, Biroul 1, Oraș Popești Leordeni, Ilfov
- Localitate
- Oraș Popești Leordeni, Ilfov
- Cod poștal
- 77160
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 08.09.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- MAZILU VERONICA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 131 din 181 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8690, județul Ilfov, peste 28% dintre firmele clasei. Locul 32.418 din 40.375 în tot județul, și locul 12.636 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 26%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 52.400 lei | -27.952 lei | 1 | -771 lei | 76.748 lei | -77.519 lei |
| 2024 | 41.455 lei | -34.987 lei | 1 | 979 lei | 50.546 lei | -49.567 lei |
| 2023 | 13.251 lei | -14.780 lei | 1 | 8.911 lei | 23.491 lei | -14.580 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 52.400 lei
- Venituri totale
- 52.400 lei
- Cheltuieli totale
- 78.779 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 26.379 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 27.952 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- -771 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- -771 lei
- Datorii
- 76.748 lei
- Capitaluri
- -77.519 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 41.455 lei
- Venituri totale
- 41.455 lei
- Cheltuieli totale
- 75.198 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 33.743 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 34.987 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 979 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 979 lei
- Datorii
- 50.546 lei
- Capitaluri
- -49.567 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 13.251 lei
- Venituri totale
- 13.251 lei
- Cheltuieli totale
- 27.898 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.647 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.780 lei
- Active imobilizate
- 96 lei
- Active circulante
- 8.815 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 8.815 lei
- Datorii
- 23.491 lei
- Capitaluri
- -14.580 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 8694 · Activități ale infirmierelor și moașelor (CAEN Rev.3)
Coduri anterioare (1 din 1)
- 8690 · Alte activități referitoare la sănătatea umană (Rev.2, recodificat în 8694, până la 2 sept)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului