VEO ART DECOR SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Malu Vânăt, Comuna Izvoarele, înmatriculată la 4 noiembrie 2008.
Identitate
- Denumire legală
- VEO ART DECOR SRL
- CUI
- 24697828
- Nr. înmatriculare
- J2008003034295
- EUID
- ROONRC.J2008003034295
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 noiembrie 2008
Sediu social
- Adresă
- nr. 266, Sat Malu Vânăt, Comuna Izvoarele, Prahova
- Localitate
- Sat Malu Vânăt, Comuna Izvoarele, Prahova
Contact
- Telefon
- 0742 150 501
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 25 iulie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 11 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.11.2008
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CIOBANU VALENTIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 3 din 10 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9039, județul Prahova, peste 80% dintre firmele clasei. Locul 7.720 din 21.767 în tot județul, și locul 3.385 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 32%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 394.700 lei | -63.202 lei | 4 | 95.709 lei | 158.915 lei | -63.206 lei |
| 2024 | 298.335 lei | -12.202 lei | 4 | 38.706 lei | 38.710 lei | -4 lei |
| 2023 | 234.780 lei | -44.349 lei | 3 | 41.671 lei | 29.473 lei | 12.198 lei |
| 2022 | 269.050 lei | 69.204 lei | 3 | 116.359 lei | 9.812 lei | 106.547 lei |
| 2021 | 229.010 lei | 54.102 lei | 3 | 45.756 lei | 8.413 lei | 37.343 lei |
| 2020 | 104.980 lei | 4.832 lei | 2 | 12.926 lei | 29.685 lei | -16.759 lei |
| 2019 | 148.559 lei | 42.333 lei | 2 | 38.125 lei | 59.716 lei | -21.591 lei |
| 2018 | 70.266 lei | 36.668 lei | 2 | 18.757 lei | 82.681 lei | -63.924 lei |
| 2017 | 67.097 lei | 26.277 lei | 2 | 7.105 lei | 107.697 lei | -100.592 lei |
| 2016 | 62.250 lei | 13.416 lei | 1 | 4.963 lei | 131.832 lei | -126.869 lei |
| 2015 | 39.877 lei | 13.429 lei | 1 | 8.835 lei | 149.120 lei | -140.285 lei |
| 2014 | 58.112 lei | -28.777 lei | 1 | 3.662 lei | 157.376 lei | -153.714 lei |
| 2013 | 32.923 lei | -44.991 lei | 2 | 4.329 lei | 129.266 lei | -124.937 lei |
| 2012 | 23.942 lei | -37.256 lei | 2 | 10.457 lei | 90.403 lei | -79.946 lei |
| 2011 | 15.509 lei | -39.421 lei | 2 | 14.828 lei | 57.518 lei | -42.690 lei |
| 2010 | 992 lei | -2.002 lei | — | 5.148 lei | 8.417 lei | -3.269 lei |
| 2009 | — | -917 lei | — | 200 lei | 917 lei | -717 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 394.700 lei
- Venituri totale
- 400.278 lei
- Cheltuieli totale
- 459.478 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 59.200 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 63.202 lei
- Active imobilizate
- 5.548 lei
- Active circulante
- 90.161 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 10.371 lei
- Casa și conturi la bănci
- 79.790 lei
- Datorii
- 158.915 lei
- Capitaluri
- -63.206 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 298.335 lei
- Venituri totale
- 298.388 lei
- Cheltuieli totale
- 307.631 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.243 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.202 lei
- Active imobilizate
- 5.472 lei
- Active circulante
- 33.234 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 31.032 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.202 lei
- Datorii
- 38.710 lei
- Capitaluri
- -4 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 234.780 lei
- Venituri totale
- 234.783 lei
- Cheltuieli totale
- 276.784 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 42.001 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 44.349 lei
- Active imobilizate
- 7.451 lei
- Active circulante
- 34.220 lei
- Stocuri
- 7.536 lei
- Creanțe
- 18.539 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.145 lei
- Datorii
- 29.473 lei
- Capitaluri
- 12.198 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 17 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8552 · Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) (CAEN Rev.3)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8891 · Activități de îngrijire zilnică pentru copii (CAEN Rev.3)
- 8899 · Alte activități de asistență socială, fără cazare, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9013 · Alte activități de creație artistică (CAEN Rev.3)
- 9039 · Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
Sunt afișate cele mai recente 14 din 20 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.