Sari la conținut
Miercuri, 2 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

VENEERS SMILE DESIGN S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 21 septembrie 2022.

Identitate

Denumire legală
VENEERS SMILE DESIGN S.R.L.
CUI
46872644
Nr. înmatriculare
J40/18640/2022
EUID
ROONRC.J40/18640/2022
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
21 septembrie 2022

Sediu social

Adresă
TUDOR VIANU, nr. 6-8, ap. 2A, PARTER, CABINETUL NR. 2, București Sectorul 1, București
Localitate
București Sectorul 1, București

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
da
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 21.09.2022
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • TUDORACHE FLORIANA — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
1,2 mil. lei02022: 565 mii lei2023: 833 mii lei2024: 1,2 mil. lei2025: 498 mii lei2022202320242025
Rezultat net
434 mii lei02022: 369 mii lei2023: 434 mii lei2024: 404 mii lei2025: 400 mii lei2022202320242025

Poziție în sector

Locul 691 din 2.348 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8623, municipiul București, peste 71% dintre firmele clasei. Locul 43.005 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 57%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025498.068 lei400.066 lei1469.396 lei62.322 lei407.074 lei
20241.159.548 lei404.407 lei1448.865 lei33.476 lei415.389 lei
2023832.969 lei433.716 lei1459.969 lei15.987 lei443.982 lei
2022564.937 lei368.762 lei1436.024 lei67.062 lei368.962 lei
Toți indicatorii

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
498.068 lei
Venituri totale
498.368 lei
Cheltuieli totale
84.098 lei
Profit brut
414.270 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
400.066 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
469.396 lei
Stocuri
1 lei
Creanțe
443.175 lei
Casa și conturi la bănci
26.220 lei
Datorii
62.322 lei
Capitaluri
407.074 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
1.159.548 lei
Venituri totale
1.159.548 lei
Cheltuieli totale
724.181 lei
Profit brut
435.367 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
404.407 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
448.865 lei
Stocuri
516 lei
Creanțe
347.140 lei
Casa și conturi la bănci
101.209 lei
Datorii
33.476 lei
Capitaluri
415.389 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
832.969 lei
Venituri totale
832.969 lei
Cheltuieli totale
392.173 lei
Profit brut
440.796 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
433.716 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
459.969 lei
Stocuri
515 lei
Creanțe
364.386 lei
Casa și conturi la bănci
95.068 lei
Datorii
15.987 lei
Capitaluri
443.982 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
564.937 lei
Venituri totale
564.937 lei
Cheltuieli totale
190.639 lei
Profit brut
374.298 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
368.762 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
436.024 lei
Stocuri
4.594 lei
Creanțe
121.569 lei
Casa și conturi la bănci
309.861 lei
Datorii
67.062 lei
Capitaluri
368.962 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
    • Înmatriculare la registrul comerțului