Sari la conținut
Vineri, 4 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 31 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

VEKTOR NORDLYS S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Brașov, înmatriculată la 15 martie 2021.

Identitate

Denumire legală
VEKTOR NORDLYS S.R.L.
CUI
43910824
Nr. înmatriculare
J2021000772083
EUID
ROONRC.J2021000772083
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
15 martie 2021

Sediu social

Adresă
CARPAȚILOR, nr. 93, bl. 2-3, et. 1, ap. 17-3, boxa de nivel, Municipiul Brașov, Brașov
Localitate
Municipiul Brașov, Brașov
Cod poștal
500269

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 1 apr)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
da
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 15.03.2021
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • BUTOI OTILIA — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
989 mii lei02021: 188 mii lei2022: 939 mii lei2023: 989 mii lei2024: 541 mii lei2025: 155 mii lei20212022202320242025
Rezultat net
58 mii lei0-51 mii lei2021: 20 mii lei2022: 58 mii lei2023: 27 mii lei2024: 35 mii lei2025: -51 mii lei20212022202320242025

Poziție în sector

Locul 643 din 875 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Brașov, peste 27% dintre firmele clasei. Locul 14.967 din 25.588 în tot județul, și locul 8.296 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 71%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025154.571 lei-51.276 lei181.968 lei24.925 lei57.043 lei
2024540.744 lei34.700 lei1136.574 lei17.144 lei119.430 lei
2023988.502 lei26.742 lei3107.554 lei2.356 lei105.198 lei
2022938.588 lei57.788 lei2126.803 lei48.347 lei78.456 lei
2021188.295 lei20.468 lei172.166 lei51.498 lei20.668 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
154.571 lei
Venituri totale
257.496 lei
Cheltuieli totale
308.772 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
51.276 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
51.276 lei
Active imobilizate
Active circulante
81.968 lei
Stocuri
Creanțe
73.016 lei
Casa și conturi la bănci
8.952 lei
Datorii
24.925 lei
Capitaluri
57.043 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
540.744 lei
Venituri totale
563.076 lei
Cheltuieli totale
522.569 lei
Profit brut
40.507 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
34.700 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
136.574 lei
Stocuri
Creanțe
67.826 lei
Casa și conturi la bănci
68.748 lei
Datorii
17.144 lei
Capitaluri
119.430 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
988.502 lei
Venituri totale
1.067.053 lei
Cheltuieli totale
1.031.253 lei
Profit brut
35.800 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
26.742 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
107.554 lei
Stocuri
Creanțe
67.077 lei
Casa și conturi la bănci
40.477 lei
Datorii
2.356 lei
Capitaluri
105.198 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
3

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
    • Înregistrare în scopuri de TVA
    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑