VDM CENTRU MEDICAL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 8 decembrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- VDM CENTRU MEDICAL S.R.L.
- CUI
- 49249480
- Nr. înmatriculare
- J2023023512408
- EUID
- ROONRC.J2023023512408
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 8 decembrie 2023
Sediu social
- Adresă
- ION BERINDEI, nr. 7, bl. OD21C, sc. G, et. 2, ap. 275, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
Contact
- Telefon
- 0748 149 133
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 2 iunie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 08.12.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- VULPE MIHNEA-ILIE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.151 din 2.480 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8622, municipiul București, peste 54% dintre firmele clasei. Locul 50.976 din 132.176 în tot județul, și locul 27.547 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 13%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 385.489 lei | 289.974 lei | 2 | 404.942 lei | 114.562 lei | 290.380 lei |
| 2024 | 339.843 lei | 263.647 lei | 2 | 516.065 lei | 252.253 lei | 263.812 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 2 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 385.489 lei
- Venituri totale
- 390.621 lei
- Cheltuieli totale
- 90.334 lei
- Profit brut
- 300.287 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 289.974 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 97.273 lei
- Active circulante
- 307.669 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 207.652 lei
- Casa și conturi la bănci
- 100.017 lei
- Datorii
- 114.562 lei
- Capitaluri
- 290.380 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 339.843 lei
- Venituri totale
- 343.230 lei
- Cheltuieli totale
- 69.492 lei
- Profit brut
- 273.738 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 263.647 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 516.065 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 263.406 lei
- Casa și conturi la bănci
- 252.659 lei
- Datorii
- 252.253 lei
- Capitaluri
- 263.812 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 8622 · Activități de asistență medicală specializată (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Înmatriculare la registrul comerțului