VASOVID TRANSPORTER S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Valea Lungă, Comuna Valea Lungă, înmatriculată la 11 martie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- VASOVID TRANSPORTER S.R.L.
- CUI
- 45783042
- Nr. înmatriculare
- J1/276/2022
- EUID
- ROONRC.J1/276/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 martie 2022
Sediu social
- Adresă
- VICTORIEI, nr. 317, Sat Valea Lungă, Comuna Valea Lungă, Alba
- Localitate
- Sat Valea Lungă, Comuna Valea Lungă, Alba
- Cod poștal
- 517815
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.03.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VASIU OVIDIU EUGEN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 229 din 759 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Alba, peste 70% dintre firmele clasei. Locul 2.194 din 10.678 în tot județul, și locul 2.791 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 25%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 935.525 lei | -128.469 lei | 2 | 224.757 lei | 358.760 lei | -129.430 lei |
| 2024 | 1.244.523 lei | -68.262 lei | 2 | 493.441 lei | 507.205 lei | -962 lei |
| 2023 | 754.323 lei | 51.148 lei | 1 | 655.177 lei | 588.026 lei | 67.300 lei |
| 2022 | 231.548 lei | 15.952 lei | 1 | 467.454 lei | 451.302 lei | 16.152 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 935.525 lei
- Venituri totale
- 1.126.942 lei
- Cheltuieli totale
- 1.255.411 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 128.469 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 128.469 lei
- Active imobilizate
- 147.937 lei
- Active circulante
- 76.820 lei
- Stocuri
- 46.133 lei
- Creanțe
- 48.294 lei
- Casa și conturi la bănci
- -17.607 lei
- Datorii
- 358.760 lei
- Capitaluri
- -129.430 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.244.523 lei
- Venituri totale
- 1.246.647 lei
- Cheltuieli totale
- 1.314.909 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 68.262 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 68.262 lei
- Active imobilizate
- 464.268 lei
- Active circulante
- 29.173 lei
- Stocuri
- 8.494 lei
- Creanțe
- 88.974 lei
- Casa și conturi la bănci
- -68.295 lei
- Datorii
- 507.205 lei
- Capitaluri
- -962 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 754.323 lei
- Venituri totale
- 762.791 lei
- Cheltuieli totale
- 705.444 lei
- Profit brut
- 57.347 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 51.148 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 557.832 lei
- Active circulante
- 97.345 lei
- Stocuri
- 3.695 lei
- Creanțe
- 79.159 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.491 lei
- Datorii
- 588.026 lei
- Capitaluri
- 67.300 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 231.548 lei
- Venituri totale
- 242.861 lei
- Cheltuieli totale
- 224.553 lei
- Profit brut
- 18.308 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.952 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 414.178 lei
- Active circulante
- 53.276 lei
- Stocuri
- 13.523 lei
- Creanțe
- 28.571 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.182 lei
- Datorii
- 451.302 lei
- Capitaluri
- 16.152 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului