VARTIS EMMEGI S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Iași, înmatriculată la 20 septembrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- VARTIS EMMEGI S.R.L.
- CUI
- 44929094
- Nr. înmatriculare
- J22/3159/2021
- EUID
- ROONRC.J22/3159/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 septembrie 2021
Sediu social
- Adresă
- PANTELIMON, nr. 19, bl. D5, et. 3, ap. 7, Municipiul Iași, Iași
- Localitate
- Municipiul Iași, Iași
- Cod poștal
- 700079
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.09.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MASSARI GIOVANNI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 81 din 96 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6832, județul Iași, peste 17% dintre firmele clasei. Locul 19.872 din 25.162 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 13%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 46.240 lei | 29.106 lei | — | 161.833 lei | 1.500 lei | 160.333 lei |
| 2024 | 53.107 lei | 34.600 lei | — | 133.520 lei | 2.293 lei | 131.227 lei |
| 2023 | 56.445 lei | 42.577 lei | — | 102.066 lei | 5.439 lei | 96.627 lei |
| 2022 | 52.108 lei | 46.102 lei | — | 55.000 lei | 950 lei | 54.050 lei |
| 2021 | 9.080 lei | 7.748 lei | — | 8.215 lei | 267 lei | 7.948 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 46.240 lei
- Venituri totale
- 46.240 lei
- Cheltuieli totale
- 12.318 lei
- Profit brut
- 33.922 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 29.106 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 161.833 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 87.682 lei
- Casa și conturi la bănci
- 74.151 lei
- Datorii
- 1.500 lei
- Capitaluri
- 160.333 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 53.107 lei
- Venituri totale
- 53.107 lei
- Cheltuieli totale
- 12.832 lei
- Profit brut
- 40.275 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 34.600 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 133.520 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 87.895 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.625 lei
- Datorii
- 2.293 lei
- Capitaluri
- 131.227 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 56.445 lei
- Venituri totale
- 56.445 lei
- Cheltuieli totale
- 6.890 lei
- Profit brut
- 49.555 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 42.577 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 102.066 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 92.440 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.626 lei
- Datorii
- 5.439 lei
- Capitaluri
- 96.627 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 52.108 lei
- Venituri totale
- 52.108 lei
- Cheltuieli totale
- 4.631 lei
- Profit brut
- 47.477 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 46.102 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 55.000 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 54.500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 500 lei
- Datorii
- 950 lei
- Capitaluri
- 54.050 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 9.080 lei
- Venituri totale
- 9.080 lei
- Cheltuieli totale
- 1.065 lei
- Profit brut
- 8.015 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.748 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 318 lei
- Active circulante
- 7.897 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 7.050 lei
- Casa și conturi la bănci
- 847 lei
- Datorii
- 267 lei
- Capitaluri
- 7.948 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.2)
- 9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
- 9604 · Activități de întreținere corporală (CAEN Rev.2)
- 9609 · Alte activități de servicii n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului