VART TRANS-RISC S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Brașov, înmatriculată la 8 ianuarie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- VART TRANS-RISC S.R.L.
- CUI
- 40387578
- Nr. înmatriculare
- J2019000055084
- EUID
- ROONRC.J2019000055084
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 8 ianuarie 2019
Sediu social
- Adresă
- AUREL VLAICU, nr. 110, bl. 23, sc. E, ap. 17, Municipiul Brașov, Brașov
- Localitate
- Municipiul Brașov, Brașov
- Cod poștal
- 500178
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 08.01.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VÂRTAN CLAUDIU HORIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Brașov.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -961 lei | — | 43.822 lei | 2.634 lei | 41.188 lei |
| 2024 | — | -7.234 lei | — | 43.983 lei | 1.833 lei | 42.150 lei |
| 2023 | — | -11.781 lei | — | 60.453 lei | 200 lei | 60.253 lei |
| 2022 | — | -12.494 lei | — | 72.247 lei | 213 lei | 72.034 lei |
| 2021 | 49.315 lei | -8.749 lei | 1 | 104.200 lei | 20.098 lei | 84.528 lei |
| 2020 | 191.941 lei | 71.129 lei | 3 | 139.917 lei | 47.135 lei | 93.277 lei |
| 2019 | 141.562 lei | 21.949 lei | 3 | 37.566 lei | 15.417 lei | 22.149 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 961 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 961 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 961 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 43.822 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 43.822 lei
- Datorii
- 2.634 lei
- Capitaluri
- 41.188 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 58 lei
- Cheltuieli totale
- 7.292 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.234 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.234 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 43.983 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 43.983 lei
- Datorii
- 1.833 lei
- Capitaluri
- 42.150 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 144 lei
- Cheltuieli totale
- 11.925 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.781 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 11.781 lei
- Active imobilizate
- 6.256 lei
- Active circulante
- 54.197 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 50.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.197 lei
- Datorii
- 200 lei
- Capitaluri
- 60.253 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 1.733 lei
- Cheltuieli totale
- 14.184 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 12.451 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.494 lei
- Active imobilizate
- 16.981 lei
- Active circulante
- 55.266 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 55.276 lei
- Casa și conturi la bănci
- -10 lei
- Datorii
- 213 lei
- Capitaluri
- 72.034 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 49.315 lei
- Venituri totale
- 50.356 lei
- Cheltuieli totale
- 58.252 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.896 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.749 lei
- Active imobilizate
- 27.795 lei
- Active circulante
- 76.405 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 72.251 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.154 lei
- Datorii
- 20.098 lei
- Capitaluri
- 84.528 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 191.941 lei
- Venituri totale
- 193.805 lei
- Cheltuieli totale
- 120.777 lei
- Profit brut
- 73.028 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 71.129 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 39.053 lei
- Active circulante
- 100.864 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 94.560 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.304 lei
- Datorii
- 47.135 lei
- Capitaluri
- 93.277 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 141.562 lei
- Venituri totale
- 142.551 lei
- Cheltuieli totale
- 119.177 lei
- Profit brut
- 23.374 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 21.949 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.156 lei
- Active circulante
- 36.410 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 34.839 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.571 lei
- Datorii
- 15.417 lei
- Capitaluri
- 22.149 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Activități autorizate (CAEN)
- 4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.2)
- 5223 · Activități de servicii anexe transporturilor aeriene (CAEN Rev.2)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.2)
- 5229 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.2)
- 6622 · Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 6831 · Agenții imobiliare (CAEN Rev.2)
- 6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 7120 · Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.2)
- 7712 · Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele (CAEN Rev.2)
- 8211 · Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8291 · Activități ale agențiilor de colectare și a birourilor (oficiilor) de raportare a creditului (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8560 · Activități de servicii suport pentru învățământ (CAEN Rev.2)
- 9609 · Alte activități de servicii n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului