VANDISSE OIL SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Piatra Neamț, înmatriculată la 14 octombrie 2015.
Identitate
- Denumire legală
- VANDISSE OIL SRL
- CUI
- 35125660
- Nr. înmatriculare
- J27/695/2015
- EUID
- ROONRC.J27/695/2015
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 octombrie 2015
Sediu social
- Adresă
- ORHEI, nr. 7, bl. T2, sc. B, et. I+II, ap. 28, Municipiul Piatra Neamț, Neamț
- Localitate
- Municipiul Piatra Neamț, Neamț
- Cod poștal
- 610252
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 3 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.10.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- APOSTOL DUMITRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Neamț; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.571.080 lei | 459.354 lei | 26 | 1.316.760 lei | 927.565 lei | 389.195 lei |
| 2023 | 12.255.083 lei | 641.192 lei | 26 | 2.008.637 lei | 1.620.048 lei | 388.589 lei |
| 2022 | 11.941.997 lei | 179.309 lei | 29 | 2.119.144 lei | 1.820.840 lei | 298.304 lei |
| 2021 | 11.579.392 lei | 261.497 lei | 28 | 2.284.423 lei | 2.165.416 lei | 119.007 lei |
| 2020 | 9.278.918 lei | 309.462 lei | 30 | 2.521.431 lei | 2.402.424 lei | 119.007 lei |
| 2019 | 8.678.910 lei | 450.383 lei | 31 | 1.549.203 lei | 979.813 lei | 569.390 lei |
| 2018 | 5.630.919 lei | 307.810 lei | 28 | 1.174.422 lei | 1.055.416 lei | 119.006 lei |
| 2017 | 2.141.051 lei | 69.481 lei | 13 | 561.387 lei | 442.381 lei | 119.006 lei |
| 2016 | 1.782.918 lei | 40.415 lei | 12 | 425.704 lei | 376.345 lei | 49.526 lei |
| 2015 | 239.708 lei | 5.771 lei | 14 | 222.762 lei | 216.791 lei | 5.971 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 3.571.080 lei
- Venituri totale
- 3.647.446 lei
- Cheltuieli totale
- 3.128.514 lei
- Profit brut
- 518.932 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 459.354 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 316.954 lei
- Active circulante
- 999.806 lei
- Stocuri
- 504 lei
- Creanțe
- 825.037 lei
- Casa și conturi la bănci
- 174.265 lei
- Datorii
- 927.565 lei
- Capitaluri
- 389.195 lei
- Capital subscris vărsat
- 3.340 lei
- Număr mediu de salariați
- 26
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 12.255.083 lei
- Venituri totale
- 12.325.833 lei
- Cheltuieli totale
- 11.588.100 lei
- Profit brut
- 737.733 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 641.192 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 351.754 lei
- Active circulante
- 1.656.883 lei
- Stocuri
- 444.880 lei
- Creanțe
- 717.648 lei
- Casa și conturi la bănci
- 494.355 lei
- Datorii
- 1.620.048 lei
- Capitaluri
- 388.589 lei
- Capital subscris vărsat
- 3.340 lei
- Număr mediu de salariați
- 26
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 11.941.997 lei
- Venituri totale
- 12.013.004 lei
- Cheltuieli totale
- 11.785.177 lei
- Profit brut
- 227.827 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 179.309 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 78.351 lei
- Active circulante
- 2.040.793 lei
- Stocuri
- 760.452 lei
- Creanțe
- 412.538 lei
- Casa și conturi la bănci
- 867.803 lei
- Datorii
- 1.820.840 lei
- Capitaluri
- 298.304 lei
- Capital subscris vărsat
- 3.340 lei
- Număr mediu de salariați
- 29
2021 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 11.579.392 lei
- Venituri totale
- 11.626.964 lei
- Cheltuieli totale
- 11.314.516 lei
- Profit brut
- 312.448 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 261.497 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 116.250 lei
- Active circulante
- 2.168.173 lei
- Stocuri
- 972.000 lei
- Creanțe
- 437.926 lei
- Casa și conturi la bănci
- 758.247 lei
- Datorii
- 2.165.416 lei
- Capitaluri
- 119.007 lei
- Capital subscris vărsat
- 3.340 lei
- Număr mediu de salariați
- 28
2020 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 9.278.918 lei
- Venituri totale
- 9.379.573 lei
- Cheltuieli totale
- 9.010.662 lei
- Profit brut
- 368.911 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 309.462 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 195.150 lei
- Active circulante
- 2.326.281 lei
- Stocuri
- 441.847 lei
- Creanțe
- 776.162 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.108.272 lei
- Datorii
- 2.402.424 lei
- Capitaluri
- 119.007 lei
- Capital subscris vărsat
- 3.340 lei
- Număr mediu de salariați
- 30
2019 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 8.678.910 lei
- Venituri totale
- 8.703.561 lei
- Cheltuieli totale
- 8.181.087 lei
- Profit brut
- 522.474 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 450.383 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 254.862 lei
- Active circulante
- 1.294.341 lei
- Stocuri
- 288.534 lei
- Creanțe
- 655.824 lei
- Casa și conturi la bănci
- 349.983 lei
- Datorii
- 979.813 lei
- Capitaluri
- 569.390 lei
- Capital subscris vărsat
- 3.340 lei
- Număr mediu de salariați
- 31
2018 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 5.630.919 lei
- Venituri totale
- 5.654.813 lei
- Cheltuieli totale
- 5.288.849 lei
- Profit brut
- 365.964 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 307.810 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 116.546 lei
- Active circulante
- 1.057.876 lei
- Stocuri
- 370.440 lei
- Creanțe
- 422.848 lei
- Casa și conturi la bănci
- 264.588 lei
- Datorii
- 1.055.416 lei
- Capitaluri
- 119.006 lei
- Capital subscris vărsat
- 3.340 lei
- Număr mediu de salariați
- 28
2017 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 2.141.051 lei
- Venituri totale
- 2.150.293 lei
- Cheltuieli totale
- 2.059.275 lei
- Profit brut
- 91.018 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 69.481 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 156.087 lei
- Active circulante
- 405.300 lei
- Stocuri
- 204.276 lei
- Creanțe
- 117.706 lei
- Casa și conturi la bănci
- 83.318 lei
- Datorii
- 442.381 lei
- Capitaluri
- 119.006 lei
- Capital subscris vărsat
- 3.340 lei
- Număr mediu de salariați
- 13
2016 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.782.918 lei
- Venituri totale
- 1.792.907 lei
- Cheltuieli totale
- 1.740.210 lei
- Profit brut
- 52.697 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 40.415 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 192.630 lei
- Active circulante
- 233.074 lei
- Stocuri
- 124.934 lei
- Creanțe
- 55.185 lei
- Casa și conturi la bănci
- 52.955 lei
- Datorii
- 376.345 lei
- Capitaluri
- 49.526 lei
- Capital subscris vărsat
- 3.340 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
2015 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 239.708 lei
- Venituri totale
- 239.928 lei
- Cheltuieli totale
- 226.959 lei
- Profit brut
- 12.969 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.771 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.799 lei
- Active circulante
- 213.963 lei
- Stocuri
- 87.941 lei
- Creanțe
- 56.454 lei
- Casa și conturi la bănci
- 69.568 lei
- Datorii
- 216.791 lei
- Capitaluri
- 5.971 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 14
Activități autorizate (CAEN)
- 1032 · Fabricarea sucurilor de fructe și legume (CAEN Rev.2)
- 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.2)
- 1072 · Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4671 · Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate (CAEN Rev.2)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4726 · Comerț cu amănuntul al produselor din tutun, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4742 · Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4761 · Comerț cu amănuntul al cărților, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4762 · Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4765 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5629 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului