VAN MOER GROUP ROMANIA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal, înmatriculată la 15 noiembrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- VAN MOER GROUP ROMANIA S.R.L.
- CUI
- 27833282
- Nr. înmatriculare
- J2018016471408
- EUID
- ROONRC.J2018016471408
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 noiembrie 2018
Sediu social
- Adresă
- ITHACA, nr. 27, et. 2, CAMERA 305, Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu
- Localitate
- Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 22 dec)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 24 mai)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 09.04.2025
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- COVERGA FLORENTINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Giurgiu.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -188.674 lei | — | 152.251 lei | 136.323 lei | 15.928 lei |
| 2024 | — | -1.427.986 lei | — | 1.728.994 lei | 2.519.440 lei | -790.446 lei |
| 2023 | 0 lei | 423.253 lei | 1 | 3.063.294 lei | 2.428.479 lei | 637.540 lei |
| 2020 | 45.622.189 lei | 567.695 lei | 140 | 17.601.821 lei | 16.900.482 lei | 1.186.089 lei |
| 2019 | 47.551.360 lei | 832.996 lei | 146 | 18.789.684 lei | 18.408.313 lei | 618.393 lei |
| 2018 | 46.026.247 lei | -269.332 lei | 149 | 18.973.924 lei | 21.381.875 lei | -2.326.548 lei |
| 2017 | 32.074.823 lei | -629.785 lei | 114 | 15.901.512 lei | 17.889.559 lei | -2.057.216 lei |
| 2016 | 32.396.702 lei | -953.840 lei | 111 | 11.632.624 lei | 13.122.276 lei | -1.427.431 lei |
| 2015 | 31.053.335 lei | -81.720 lei | 96 | 12.084.768 lei | 12.851.442 lei | -473.591 lei |
| 2014 | 32.196.366 lei | 682.263 lei | 82 | 13.145.762 lei | 13.599.560 lei | -235.491 lei |
| 2013 | 23.131.171 lei | -144.639 lei | 49 | 7.973.853 lei | 8.665.278 lei | -613.938 lei |
| 2012 | 13.490.693 lei | 283.798 lei | 34 | 5.793.698 lei | 6.127.584 lei | -310.135 lei |
| 2011 | 5.480.522 lei | -631.736 lei | 19 | 2.199.226 lei | 2.899.048 lei | -610.552 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 8.803 lei
- Cheltuieli totale
- 197.477 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 188.674 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 188.674 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 152.251 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 38.413 lei
- Casa și conturi la bănci
- 113.838 lei
- Datorii
- 136.323 lei
- Capitaluri
- 15.928 lei
- Capital subscris vărsat
- 604.322 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 124.114 lei
- Cheltuieli totale
- 1.552.100 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.427.986 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.427.986 lei
- Active imobilizate
- 9.473 lei
- Active circulante
- 1.719.521 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 229.069 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.490.452 lei
- Datorii
- 2.519.440 lei
- Capitaluri
- -790.446 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.009 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 927.274 lei
- Cheltuieli totale
- 504.021 lei
- Profit brut
- 423.253 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 423.253 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 160.158 lei
- Active circulante
- 2.903.136 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.662.697 lei
- Casa și conturi la bănci
- 240.439 lei
- Datorii
- 2.428.479 lei
- Capitaluri
- 637.540 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.009 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 45.622.189 lei
- Venituri totale
- 49.606.518 lei
- Cheltuieli totale
- 48.953.672 lei
- Profit brut
- 652.846 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 567.695 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.428.118 lei
- Active circulante
- 10.173.703 lei
- Stocuri
- 12.743 lei
- Creanțe
- 9.167.989 lei
- Casa și conturi la bănci
- 992.971 lei
- Datorii
- 16.900.482 lei
- Capitaluri
- 1.186.089 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.009 lei
- Număr mediu de salariați
- 140
2019 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 47.551.360 lei
- Venituri totale
- 51.370.102 lei
- Cheltuieli totale
- 50.537.106 lei
- Profit brut
- 832.996 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 832.996 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.069.470 lei
- Active circulante
- 14.720.214 lei
- Stocuri
- 5.801 lei
- Creanțe
- 13.587.758 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.126.655 lei
- Datorii
- 18.408.313 lei
- Capitaluri
- 618.393 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.009 lei
- Număr mediu de salariați
- 146
2018 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 46.026.247 lei
- Venituri totale
- 51.265.880 lei
- Cheltuieli totale
- 51.535.212 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 269.332 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 269.332 lei
- Active imobilizate
- 5.464.849 lei
- Active circulante
- 13.509.075 lei
- Stocuri
- 23.135 lei
- Creanțe
- 13.140.976 lei
- Casa și conturi la bănci
- 344.964 lei
- Datorii
- 21.381.875 lei
- Capitaluri
- -2.326.548 lei
- Capital subscris vărsat
- 21.500 lei
- Număr mediu de salariați
- 149
2017 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 32.074.823 lei
- Venituri totale
- 39.914.441 lei
- Cheltuieli totale
- 40.544.226 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 629.785 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 629.785 lei
- Active imobilizate
- 6.249.011 lei
- Active circulante
- 9.652.501 lei
- Stocuri
- 16.188 lei
- Creanțe
- 9.134.506 lei
- Casa și conturi la bănci
- 501.807 lei
- Datorii
- 17.889.559 lei
- Capitaluri
- -2.057.216 lei
- Capital subscris vărsat
- 21.500 lei
- Număr mediu de salariați
- 114
2016 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 32.396.702 lei
- Venituri totale
- 35.737.700 lei
- Cheltuieli totale
- 36.652.898 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 915.198 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 953.840 lei
- Active imobilizate
- 4.259.642 lei
- Active circulante
- 7.372.982 lei
- Stocuri
- 16.189 lei
- Creanțe
- 6.795.525 lei
- Casa și conturi la bănci
- 561.268 lei
- Datorii
- 13.122.276 lei
- Capitaluri
- -1.427.431 lei
- Capital subscris vărsat
- 21.500 lei
- Număr mediu de salariați
- 111
2015 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 31.053.335 lei
- Venituri totale
- 33.017.499 lei
- Cheltuieli totale
- 33.042.061 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 24.562 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 81.720 lei
- Active imobilizate
- 5.629.981 lei
- Active circulante
- 6.454.787 lei
- Stocuri
- 12.856 lei
- Creanțe
- 5.800.500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 641.431 lei
- Datorii
- 12.851.442 lei
- Capitaluri
- -473.591 lei
- Capital subscris vărsat
- 21.500 lei
- Număr mediu de salariați
- 96
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 32.196.366 lei
- Venituri totale
- 33.211.197 lei
- Cheltuieli totale
- 32.435.737 lei
- Profit brut
- 775.460 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 682.263 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.758.130 lei
- Active circulante
- 10.387.632 lei
- Stocuri
- 2.914 lei
- Creanțe
- 9.831.228 lei
- Casa și conturi la bănci
- 553.490 lei
- Datorii
- 13.599.560 lei
- Capitaluri
- -235.491 lei
- Capital subscris vărsat
- 21.500 lei
- Număr mediu de salariați
- 82
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 23.131.171 lei
- Venituri totale
- 23.819.521 lei
- Cheltuieli totale
- 23.964.160 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 144.639 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 144.639 lei
- Active imobilizate
- 3.076.761 lei
- Active circulante
- 4.897.092 lei
- Stocuri
- 27 lei
- Creanțe
- 4.593.101 lei
- Casa și conturi la bănci
- 303.964 lei
- Datorii
- 8.665.278 lei
- Capitaluri
- -613.938 lei
- Capital subscris vărsat
- 21.500 lei
- Număr mediu de salariați
- 49
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 13.490.693 lei
- Venituri totale
- 14.146.369 lei
- Cheltuieli totale
- 13.862.571 lei
- Profit brut
- 283.798 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 283.798 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.919.775 lei
- Active circulante
- 1.873.923 lei
- Stocuri
- 27 lei
- Creanțe
- 1.797.148 lei
- Casa și conturi la bănci
- 76.748 lei
- Datorii
- 6.127.584 lei
- Capitaluri
- -310.135 lei
- Capital subscris vărsat
- 21.500 lei
- Număr mediu de salariați
- 34
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 5.480.522 lei
- Venituri totale
- 5.713.536 lei
- Cheltuieli totale
- 6.345.272 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 631.736 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 631.736 lei
- Active imobilizate
- 793.071 lei
- Active circulante
- 1.406.155 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.281.533 lei
- Casa și conturi la bănci
- 124.622 lei
- Datorii
- 2.899.048 lei
- Capitaluri
- -610.552 lei
- Capital subscris vărsat
- 21.500 lei
- Număr mediu de salariați
- 19
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 5225 · Activități de servicii logistice pentru transporturi (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Reactivată fiscal de ANAF
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
Înregistrări mai vechi (4)
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Înregistrare în scopuri de TVA