VAN DUUREN ROMANIA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Florești, Comuna Florești, înmatriculată la 3 iulie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- VAN DUUREN ROMANIA S.R.L.
- CUI
- 48425286
- Nr. înmatriculare
- J12/2838/2023
- EUID
- ROONRC.J12/2838/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 iulie 2023
Sediu social
- Adresă
- SUB CETATE, nr. 134H, et. 2, ap. 8, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
- Localitate
- Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
- Cod poștal
- 407280
Contact
- Telefon
- 0754 295 163
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 24 octombrie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 27 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 03.07.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- IPENBURG REMCO CORNELIS — administrator
- PLEȘA CĂLIN CONSTANTIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 270 din 1.543 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Cluj, peste 83% dintre firmele clasei. Locul 4.508 din 42.640 în tot județul, și locul 1.906 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 72%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.196.270 lei | 332.076 lei | 12 | 735.825 lei | 462.809 lei | 274.116 lei |
| 2024 | 1.276.309 lei | -17.455 lei | 6 | 249.756 lei | 307.717 lei | -57.961 lei |
| 2023 | — | -40.706 lei | 1 | 19.383 lei | 59.889 lei | -40.506 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.196.270 lei
- Venituri totale
- 2.237.985 lei
- Cheltuieli totale
- 1.835.525 lei
- Profit brut
- 402.460 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 332.076 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 282.157 lei
- Active circulante
- 453.668 lei
- Stocuri
- 2.120 lei
- Creanțe
- 321.905 lei
- Casa și conturi la bănci
- 129.643 lei
- Datorii
- 462.809 lei
- Capitaluri
- 274.116 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.276.309 lei
- Venituri totale
- 1.276.309 lei
- Cheltuieli totale
- 1.257.506 lei
- Profit brut
- 18.803 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 17.455 lei
- Active imobilizate
- 77.178 lei
- Active circulante
- 172.578 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 154.986 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.592 lei
- Datorii
- 307.717 lei
- Capitaluri
- -57.961 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 40.706 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 40.706 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 40.706 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.383 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 40 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.343 lei
- Datorii
- 59.889 lei
- Capitaluri
- -40.506 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4511 · Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
- 4519 · Comerț cu alte autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4531 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4540 · Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor (CAEN Rev.2)
- 4614 · Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane (CAEN Rev.2)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.2)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.2)
- 5229 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.2)
- 5310 · Activități poștale desfășurate sub obligativitatea serviciului universal (CAEN Rev.2)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 6831 · Agenții imobiliare (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.2)
- 7712 · Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele (CAEN Rev.2)
- 8292 · Activități de ambalare (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8560 · Activități de servicii suport pentru învățământ (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului