VALIVIO FRUKT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Arad, înmatriculată la 8 mai 2018.
Identitate
- Denumire legală
- VALIVIO FRUKT S.R.L.
- CUI
- 39307818
- Nr. înmatriculare
- J2018000728024
- EUID
- ROONRC.J2018000728024
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 8 mai 2018
Sediu social
- Adresă
- AUREL VLAICU, bl. Z6F, et. 3, ap. 42, Municipiul Arad, Arad
- Localitate
- Municipiul Arad, Arad
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 08.05.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GURAN ALEXANDRU EMANUEL — administrator
- GURAN VALENTIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 23 din 41 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4781, județul Arad, peste 46% dintre firmele clasei. Locul 6.139 din 14.419 în tot județul, și locul 5.320 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 7%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 312.154 lei | 13.248 lei | 1 | 40.557 lei | 3.659 lei | 36.898 lei |
| 2024 | 290.741 lei | 5.131 lei | — | 37.841 lei | 14.191 lei | 23.650 lei |
| 2023 | 280.769 lei | -1.258 lei | 1 | 36.428 lei | 17.909 lei | 18.519 lei |
| 2022 | 279.789 lei | 911 lei | 1 | 25.611 lei | 5.836 lei | 19.775 lei |
| 2021 | 260.607 lei | 10.927 lei | 1 | 33.604 lei | 3.813 lei | 29.791 lei |
| 2020 | 264.322 lei | 18.137 lei | 2 | 24.623 lei | 5.758 lei | 18.865 lei |
| 2019 | 267.408 lei | 337 lei | 3 | 20.033 lei | 19.305 lei | 728 lei |
| 2018 | 252.456 lei | 191 lei | — | 19.722 lei | 19.331 lei | 391 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 312.154 lei
- Venituri totale
- 312.171 lei
- Cheltuieli totale
- 295.876 lei
- Profit brut
- 16.295 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.248 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 40.557 lei
- Stocuri
- 12.697 lei
- Creanțe
- 1.030 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.830 lei
- Datorii
- 3.659 lei
- Capitaluri
- 36.898 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 290.741 lei
- Venituri totale
- 290.741 lei
- Cheltuieli totale
- 283.424 lei
- Profit brut
- 7.317 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.131 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 37.841 lei
- Stocuri
- 13.465 lei
- Creanțe
- 2.940 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.436 lei
- Datorii
- 14.191 lei
- Capitaluri
- 23.650 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 280.769 lei
- Venituri totale
- 280.769 lei
- Cheltuieli totale
- 279.359 lei
- Profit brut
- 1.410 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.258 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 36.428 lei
- Stocuri
- 22.020 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 14.408 lei
- Datorii
- 17.909 lei
- Capitaluri
- 18.519 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 279.789 lei
- Venituri totale
- 279.789 lei
- Cheltuieli totale
- 276.220 lei
- Profit brut
- 3.569 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 911 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 25.611 lei
- Stocuri
- 8.884 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 16.727 lei
- Datorii
- 5.836 lei
- Capitaluri
- 19.775 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 260.607 lei
- Venituri totale
- 260.607 lei
- Cheltuieli totale
- 247.567 lei
- Profit brut
- 13.040 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.927 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 33.604 lei
- Stocuri
- 10.954 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 22.650 lei
- Datorii
- 3.813 lei
- Capitaluri
- 29.791 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 264.322 lei
- Venituri totale
- 271.072 lei
- Cheltuieli totale
- 250.989 lei
- Profit brut
- 20.083 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 18.137 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 24.623 lei
- Stocuri
- 11.662 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 12.961 lei
- Datorii
- 5.758 lei
- Capitaluri
- 18.865 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 267.408 lei
- Venituri totale
- 300.999 lei
- Cheltuieli totale
- 297.988 lei
- Profit brut
- 3.011 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 337 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 146 lei
- Active circulante
- 19.887 lei
- Stocuri
- 11.002 lei
- Creanțe
- 3.300 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.585 lei
- Datorii
- 19.305 lei
- Capitaluri
- 728 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 252.456 lei
- Venituri totale
- 273.956 lei
- Cheltuieli totale
- 271.240 lei
- Profit brut
- 2.716 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 191 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 146 lei
- Active circulante
- 19.576 lei
- Stocuri
- 9.608 lei
- Creanțe
- 3.346 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.622 lei
- Datorii
- 19.331 lei
- Capitaluri
- 391 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4631 · Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului