VALENTINE'S NEW PROJEKT SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Borsa, Oraș Borșa, înmatriculată la 20 aprilie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- VALENTINE'S NEW PROJEKT SRL
- CUI
- 35989429
- Nr. înmatriculare
- J2016000560240
- EUID
- ROONRC.J2016000560240
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 aprilie 2016
Sediu social
- Adresă
- DEALUL RISILOR, nr. 31B, Loc. Borsa, Oraș Borșa, Maramureș
- Localitate
- Loc. Borsa, Oraș Borșa, Maramureș
- Cod poștal
- 435200
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.04.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ŞAITAN MARIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 188 din 318 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4100, județul Maramureș, peste 41% dintre firmele clasei. Locul 7.992 din 13.678 în tot județul, și locul 3.816 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 44%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 162.766 lei | 276 lei | 2 | 285.918 lei | 119.094 lei | 166.824 lei |
| 2024 | 292.009 lei | 97.152 lei | 3 | 256.105 lei | 88.966 lei | 167.139 lei |
| 2023 | 198.153 lei | -136 lei | 4 | 181.067 lei | 111.080 lei | 69.987 lei |
| 2022 | 222.143 lei | 23.770 lei | 5 | 369.196 lei | 299.073 lei | 70.123 lei |
| 2021 | 366.095 lei | -175 lei | 10 | 461.816 lei | 415.463 lei | 46.353 lei |
| 2020 | 333.317 lei | 45.528 lei | 8 | 240.199 lei | 193.671 lei | 46.528 lei |
| 2019 | — | 0 lei | — | 2.245 lei | 1.245 lei | 1.000 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 162.766 lei
- Venituri totale
- 167.099 lei
- Cheltuieli totale
- 165.411 lei
- Profit brut
- 1.688 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 276 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.601 lei
- Active circulante
- 276.317 lei
- Stocuri
- 4.811 lei
- Creanțe
- 247.611 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.895 lei
- Datorii
- 119.094 lei
- Capitaluri
- 166.824 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 292.009 lei
- Venituri totale
- 292.551 lei
- Cheltuieli totale
- 192.625 lei
- Profit brut
- 99.926 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 97.152 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 17.669 lei
- Active circulante
- 238.436 lei
- Stocuri
- 43.390 lei
- Creanțe
- 191.685 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.361 lei
- Datorii
- 88.966 lei
- Capitaluri
- 167.139 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 198.153 lei
- Venituri totale
- 202.002 lei
- Cheltuieli totale
- 200.453 lei
- Profit brut
- 1.549 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 136 lei
- Active imobilizate
- 16.467 lei
- Active circulante
- 164.600 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 30.480 lei
- Casa și conturi la bănci
- 134.120 lei
- Datorii
- 111.080 lei
- Capitaluri
- 69.987 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 222.143 lei
- Venituri totale
- 228.307 lei
- Cheltuieli totale
- 202.426 lei
- Profit brut
- 25.881 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 23.770 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 24.056 lei
- Active circulante
- 345.140 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 338.903 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.237 lei
- Datorii
- 299.073 lei
- Capitaluri
- 70.123 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 366.095 lei
- Venituri totale
- 369.696 lei
- Cheltuieli totale
- 366.189 lei
- Profit brut
- 3.507 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 175 lei
- Active imobilizate
- 16.626 lei
- Active circulante
- 445.190 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 405.180 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40.010 lei
- Datorii
- 415.463 lei
- Capitaluri
- 46.353 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 333.317 lei
- Venituri totale
- 333.317 lei
- Cheltuieli totale
- 284.504 lei
- Profit brut
- 48.813 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 45.528 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 240.199 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 237.537 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.662 lei
- Datorii
- 193.671 lei
- Capitaluri
- 46.528 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.245 lei
- Active circulante
- 1.000 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.000 lei
- Datorii
- 1.245 lei
- Capitaluri
- 1.000 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4341 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.3)
- 4342 · Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri (CAEN Rev.3)
- 4391 · Activități de zidărie (CAEN Rev.3)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4792 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.3)
- 7712 · Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele (CAEN Rev.3)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2016
- Înmatriculare la registrul comerțului