Sari la conținut
Luni, 31 august 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

VALEA CERULUI RESORT S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Ceru-Băcăinți, Comuna Ceru-Băcăinți, înmatriculată la 19 august 2022.

Identitate

Denumire legală
VALEA CERULUI RESORT S.R.L.
CUI
46676850
Nr. înmatriculare
J2022001179019
EUID
ROONRC.J2022001179019
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
19 august 2022

Sediu social

Adresă
nr. 1, Sat Ceru-Băcăinți, Comuna Ceru-Băcăinți, Alba
Cod poștal
517220

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 19.08.2022
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • TOTOIAN CAMELIA — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
239 mii lei02022: 11 mii lei2023: 90 mii lei2024: 154 mii lei2025: 239 mii lei2022202320242025
Rezultat net
39 mii lei02022: 7 mii lei2023: 9 mii lei2024: 18 mii lei2025: 39 mii lei2022202320242025

Poziție în sector

Locul 95 din 157 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5610, județul Alba, peste 40% dintre firmele clasei. Locul 5.063 din 10.678 în tot județul, și locul 2.791 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 56%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025239.219 lei39.196 lei2290.550 lei216.905 lei73.645 lei
2024153.525 lei17.729 lei2221.524 lei187.076 lei34.448 lei
202390.172 lei9.044 lei6145.405 lei128.685 lei16.720 lei
202210.500 lei7.476 lei051.803 lei44.127 lei7.676 lei
Toți indicatorii

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
239.219 lei
Venituri totale
239.219 lei
Cheltuieli totale
194.046 lei
Profit brut
45.173 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
39.196 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
208.109 lei
Active circulante
82.441 lei
Stocuri
62.180 lei
Creanțe
3.000 lei
Casa și conturi la bănci
17.261 lei
Datorii
216.905 lei
Capitaluri
73.645 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
153.525 lei
Venituri totale
153.525 lei
Cheltuieli totale
131.432 lei
Profit brut
22.093 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
17.729 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
185.969 lei
Active circulante
35.555 lei
Stocuri
1.687 lei
Creanțe
2.000 lei
Casa și conturi la bănci
31.868 lei
Datorii
187.076 lei
Capitaluri
34.448 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
90.172 lei
Venituri totale
124.222 lei
Cheltuieli totale
114.697 lei
Profit brut
9.525 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
9.044 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
108.296 lei
Active circulante
37.109 lei
Stocuri
7.946 lei
Creanțe
2.800 lei
Casa și conturi la bănci
26.363 lei
Datorii
128.685 lei
Capitaluri
16.720 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
6

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
10.500 lei
Venituri totale
10.500 lei
Cheltuieli totale
2.919 lei
Profit brut
7.581 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
7.476 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
33.464 lei
Active circulante
18.339 lei
Stocuri
2.706 lei
Creanțe
Casa și conturi la bănci
15.633 lei
Datorii
44.127 lei
Capitaluri
7.676 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
0

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
    • Înmatriculare la registrul comerțului