UZINA AUDIO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Sibiu, înmatriculată la 12 iulie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- UZINA AUDIO S.R.L.
- CUI
- 44574480
- Nr. înmatriculare
- J32/1371/2021
- EUID
- ROONRC.J32/1371/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 iulie 2021
Sediu social
- Adresă
- Rahovei, nr. 6, ap. 34, Municipiul Sibiu, Sibiu
- Localitate
- Municipiul Sibiu, Sibiu
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 12.07.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- POP AUGUSTIN COSMIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Sibiu.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -9.500 lei | — | 68.834 lei | 50.365 lei | 18.469 lei |
| 2024 | — | -9.600 lei | — | 78.334 lei | 50.365 lei | 27.969 lei |
| 2023 | — | -16.854 lei | — | 88.234 lei | 50.665 lei | 37.569 lei |
| 2022 | — | -26.856 lei | — | 105.088 lei | 50.665 lei | 54.423 lei |
| 2021 | — | -23.721 lei | — | 42.771 lei | 56.492 lei | -13.721 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 9.500 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.500 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.500 lei
- Active imobilizate
- 65.708 lei
- Active circulante
- 3.126 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.126 lei
- Datorii
- 50.365 lei
- Capitaluri
- 18.469 lei
- Capital subscris vărsat
- 105.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 9.600 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.600 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.600 lei
- Active imobilizate
- 75.208 lei
- Active circulante
- 3.126 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.126 lei
- Datorii
- 50.365 lei
- Capitaluri
- 27.969 lei
- Capital subscris vărsat
- 105.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 16.854 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 16.854 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 16.854 lei
- Active imobilizate
- 84.708 lei
- Active circulante
- 3.526 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.526 lei
- Datorii
- 50.665 lei
- Capitaluri
- 37.569 lei
- Capital subscris vărsat
- 105.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 26.856 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 26.856 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 26.856 lei
- Active imobilizate
- 100.562 lei
- Active circulante
- 4.526 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.526 lei
- Datorii
- 50.665 lei
- Capitaluri
- 54.423 lei
- Capital subscris vărsat
- 105.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 23.721 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 23.721 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 23.721 lei
- Active imobilizate
- 14.458 lei
- Active circulante
- 28.313 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 28.313 lei
- Datorii
- 56.492 lei
- Capitaluri
- -13.721 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1820 · Reproducerea înregistrărilor (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5912 · Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5913 · Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5920 · Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală (CAEN Rev.2)
- 6010 · Activități de difuzare a programelor de radio (CAEN Rev.2)
- 6020 · Activități de difuzare a programelor de televiziune (CAEN Rev.2)
- 6190 · Alte activități de telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 6399 · Alte activități de servicii informaționale n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.2)
- 7430 · Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului