URZIRE DE IRIȘI S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 6 iulie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- URZIRE DE IRIȘI S.R.L.
- CUI
- 37912251
- Nr. înmatriculare
- J2017004506122
- EUID
- ROONRC.J2017004506122
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 iulie 2017
Sediu social
- Adresă
- CORNELIU COPOSU, nr. 9, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 06.07.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BÁTHORI MIHAELA-PETRUȚA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Cluj.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -3.402 lei | — | 21.926 lei | 28.311 lei | -6.385 lei |
| 2024 | — | -492 lei | — | 1.278 lei | 4.262 lei | -2.984 lei |
| 2023 | — | -2.005 lei | 0 | 1.770 lei | 4.262 lei | -2.492 lei |
| 2022 | 15.000 lei | -6.334 lei | 1 | 13.275 lei | 13.762 lei | -487 lei |
| 2021 | 35.000 lei | -4.600 lei | 1 | 31.035 lei | 25.188 lei | 5.847 lei |
| 2020 | 47.300 lei | 6.842 lei | 1 | 29.449 lei | 19.002 lei | 10.447 lei |
| 2019 | 28.250 lei | -7.531 lei | 1 | 9.529 lei | 5.924 lei | 3.605 lei |
| 2018 | 99.374 lei | 2.581 lei | 1 | 24.506 lei | 13.370 lei | 11.136 lei |
| 2017 | 28.965 lei | 8.355 lei | 0 | 40.757 lei | 32.202 lei | 8.555 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 2 lei
- Cheltuieli totale
- 3.404 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.402 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.402 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 21.926 lei
- Stocuri
- 20.348 lei
- Creanțe
- 881 lei
- Casa și conturi la bănci
- 697 lei
- Datorii
- 28.311 lei
- Capitaluri
- -6.385 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 29 lei
- Cheltuieli totale
- 521 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 492 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 492 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.278 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 881 lei
- Casa și conturi la bănci
- 397 lei
- Datorii
- 4.262 lei
- Capitaluri
- -2.984 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 2.005 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.005 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.005 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.770 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 881 lei
- Casa și conturi la bănci
- 889 lei
- Datorii
- 4.262 lei
- Capitaluri
- -2.492 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 9 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4672 · Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.3)
- 7721 · Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv (CAEN Rev.3)
- 7722 · Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 7751 · Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul autoturismelor, autorulotelor și remorcilor (CAEN Rev.3)
- 8551 · Învățământ în domeniul sportiv și recreațional (CAEN Rev.3)
- 8552 · Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) (CAEN Rev.3)
- 8891 · Activități de îngrijire zilnică pentru copii (CAEN Rev.3)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4531 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului