URSMY TRANS PROJECT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Iași, înmatriculată la 24 noiembrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- URSMY TRANS PROJECT S.R.L.
- CUI
- 45273140
- Nr. înmatriculare
- J22/4076/2021
- EUID
- ROONRC.J22/4076/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 24 noiembrie 2021
Sediu social
- Adresă
- Mircea cel Bătrân, nr. 5, bl. R5, sc. A, et. 4, ap. 19, Municipiul Iași, Iași
- Localitate
- Municipiul Iași, Iași
- Cod poștal
- 700638
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 24.11.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BOBANGA FLORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 429 din 833 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Iași, peste 49% dintre firmele clasei. Locul 7.935 din 25.162 în tot județul, și locul 5.765 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 5%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 457.999 lei | -227.099 lei | 2 | 217.790 lei | 664.513 lei | -446.723 lei |
| 2024 | 436.703 lei | -196.276 lei | 2 | 246.507 lei | 466.131 lei | -219.624 lei |
| 2023 | 861.327 lei | 5.306 lei | 2 | 362.473 lei | 385.821 lei | -23.348 lei |
| 2022 | 428.485 lei | -16.033 lei | 1 | 393.566 lei | 422.220 lei | -28.654 lei |
| 2021 | — | -12.821 lei | — | 115.447 lei | 128.068 lei | -12.621 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 457.999 lei
- Venituri totale
- 458.656 lei
- Cheltuieli totale
- 675.839 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 217.183 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 227.099 lei
- Active imobilizate
- 35.919 lei
- Active circulante
- 181.871 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 187.651 lei
- Casa și conturi la bănci
- -5.780 lei
- Datorii
- 664.513 lei
- Capitaluri
- -446.723 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 436.703 lei
- Venituri totale
- 437.160 lei
- Cheltuieli totale
- 623.792 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 186.632 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 196.276 lei
- Active imobilizate
- 53.925 lei
- Active circulante
- 192.582 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 150.486 lei
- Casa și conturi la bănci
- 42.096 lei
- Datorii
- 466.131 lei
- Capitaluri
- -219.624 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 861.327 lei
- Venituri totale
- 990.015 lei
- Cheltuieli totale
- 974.839 lei
- Profit brut
- 15.176 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.306 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 67.636 lei
- Active circulante
- 294.837 lei
- Stocuri
- 2.077 lei
- Creanțe
- 248.030 lei
- Casa și conturi la bănci
- 44.730 lei
- Datorii
- 385.821 lei
- Capitaluri
- -23.348 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 428.485 lei
- Venituri totale
- 429.102 lei
- Cheltuieli totale
- 440.850 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.748 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 16.033 lei
- Active imobilizate
- 84.545 lei
- Active circulante
- 309.021 lei
- Stocuri
- 7.081 lei
- Creanțe
- 270.084 lei
- Casa și conturi la bănci
- 31.856 lei
- Datorii
- 422.220 lei
- Capitaluri
- -28.654 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 12.821 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 12.821 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.821 lei
- Active imobilizate
- 101.454 lei
- Active circulante
- 13.993 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.073 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.920 lei
- Datorii
- 128.068 lei
- Capitaluri
- -12.621 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului