UROGINECO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 14 decembrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- UROGINECO S.R.L.
- CUI
- 49285520
- Nr. înmatriculare
- J12/5434/2023
- EUID
- ROONRC.J12/5434/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 decembrie 2023
Sediu social
- Adresă
- Bună Ziua, nr. 39, bl. E7D, sc. 1, et. 8, ap. 76, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 400498
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.12.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- ROMAN MARIA PATRICIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Cluj.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -3.411 lei | 1 | 27.092 lei | 8.610 lei | 18.482 lei |
| 2024 | 68.483 lei | 18.671 lei | 1 | 33.678 lei | 11.785 lei | 21.893 lei |
| 2023 | 3.115 lei | 3.022 lei | 0 | 3.315 lei | 93 lei | 3.222 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 3.411 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.411 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.411 lei
- Active imobilizate
- 4.100 lei
- Active circulante
- 22.992 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 9.083 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.909 lei
- Datorii
- 8.610 lei
- Capitaluri
- 18.482 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 68.483 lei
- Venituri totale
- 68.483 lei
- Cheltuieli totale
- 47.758 lei
- Profit brut
- 20.725 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 18.671 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.806 lei
- Active circulante
- 27.872 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 14.853 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.019 lei
- Datorii
- 11.785 lei
- Capitaluri
- 21.893 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.115 lei
- Venituri totale
- 3.115 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 3.115 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.022 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.315 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.315 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 93 lei
- Capitaluri
- 3.222 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 7211 · Cercetare- dezvoltare în biotehnologie (CAEN Rev.2)
- 7219 · Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie (CAEN Rev.2)
- 8560 · Activități de servicii suport pentru învățământ (CAEN Rev.2)
- 8621 · Activități de asistență medicală generală (CAEN Rev.2)
- 8622 · Activități de asistență medicală specializată (CAEN Rev.2)
- 8690 · Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului